Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ezeknek a filmeknek a címe?

Mi ezeknek a filmeknek a címe?

Figyelt kérdés

Az egyikben az elején van egy kiscsaj aki szeret kint játszani a kertben/udvaron, aztán van egy ugrás az időben mikor már felnőtt és (talán) már övé a ház/birtok. A személyzet közül "elcsábít" egy férfit akinek azthiszem felesége van, de végül kioffolja. Annyi segíthet még, hogy van egy jelenet a konyhában mikor a nő ül egy széken és a csávó leveszi a lábáról a nő cipőjét, és (talán) kicsit elvándorol a keze felfelé és ezen a csaj kiakad. Sorry, ha valami nem pontos, régen néztem már és akkor is csak egy alkalommal szóval ennyi ami megmaradt.


A másikat meg nem annyira régen néztem de nem emlékszem a címére ennek sem, szóvaaaal:

Egy cselédről szól akit kiküldenek egy házhoz ahol van egy beteg fiú. Valami tüdő baja van ha jól emlékszem és mikor a csaj meglovagolja a csórim egyszer csak kipurcan.


Egyébként nem tudom miről jutottak ezek eszembe, de nagyon hálás lennék ha valaki leírná a címüket. Vagy ajánlana bármi hasonlót. <3

Ja meg még annyi hogy kb a 19. században játszódnak.


2021. febr. 21. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:

2.

Egy szobalány naplója (Diary of a Chambermaid, 2015).

[link]

2021. febr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm <3
2021. febr. 22. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!