Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hány karikás a Harry Potter?

Hány karikás a Harry Potter?

Figyelt kérdés
Mert van ahol végig tizenkettő, de van ahol az eleje 7 karikás, a későbbi részek pedig 13. Most akkor mennyi idős kortól nézheti egy gyermek?
2021. febr. 21. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés. A filmek korhatár-besorolása követte a rajta felnövő generáció életkorát. Nézze meg a gyerek az első részét, majd 1-2 év múlva a kövit és így tovább. Nem tudok jobbat mondani. :D


A végén már van halál, gyilkosság, kínzás, vér, még gyilkosság, még vér.. hát igen.

2021. febr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

12 évesen az osztállyal mentünk megnézni osztályfőnökkel együtt. 12 éves diákokkal indul. Szóval én pl a sorozattal nőttem fel. Szerintem gyermek függő. Nagy a különbség két 12 éves között is. Sajnos manapság egészen mások a 12 évesek mint a mi időnkben. DE mindenki maga ismeri a gyermekét. Szerintem egy ilyen korú gyerek már megnézheti, akár érdemes utána átbeszélni a szülővel együtt, esetleg van e kérdés a filmmel kapcsolatban. De pl van olyan középiskola ahol kötelező olvasmány. Tehát 14 évesen már mindenképp ajánlott lehet.

És emellé meg minden szülő más. Van aki engedékenyebb van aki szigorúbb. Lehet van olyan 8 éves aki értelmesebb mint egy 12 éves. És ezt lehetne ragozni :)

2021. febr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
első 3 7 után 14 a netflixen. Sztem az első 2 rész 7 karikás, a 3. rész 10 és a többi 14. Ez saját, meg így néztem meg, meg olvastam.
2021. ápr. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A filmek 12 karikásak,de szerintem kb.10 éves kortól nézhetőek.
2021. ápr. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!