Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a régi űrhajós...

Mi ennek a régi űrhajós dinoszauruszos rajzfilmnek a címe?

Figyelt kérdés

Olyan 10 évvel ezelőtt láttam valamelyik csatornán, régi, 2D rajzolású.

Asszem gyerekek a főszereplői a dinó pedig vagy egy stegosaurus vagy egy iguanodon.

Arról szól, hogy a dinók igazából a földön kívűlről érkeztek a Földre, ilyen űrhajókban és ekkor még nem voltak olyan hatalmasak. De ettek valamilyen ételt, amitól elbutultak és olyan nagyok lettek, hogy nem fértek vissza az űrhajójukba. Aztán ez a főszereplő stegosaurus is majdnem így járt, de végül azt hiszem valahogy megmenekült.

A fő konfliktus talán az, hogy elbutultak ezek, az egyébként igen intelligens űrutazó dinoszauruszok és hatalmas nagyra nőttek és mivel nem tudták elhagyni a bolgyót az aszteorida becsapódás előtt, ugye kihaltak.

Talán időutazás is van benne, mert tisztán emlékszem arra, hogy valami múzeumban vannak és ott egy dinócsontvázat néznek a gyerekek, sőt asszem az a stegi is nézi velük vagy valami ilyesmi.



2021. febr. 22. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Tipp:

Négy dínó New Yorkban (We're Back! A Dinosaur's Story, 1993).

https://www.youtube.com/watch?v=74oBPzbHCjg

2021. febr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez az egyik Csipet-csapat epizódban volt. Mégpedig a "Prehisztérikus kisállat" (2. évad 19. epizód) c. epizódban.
2021. febr. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Megnéztem mind a kettőt és rájöttem, hogy ezek keveréke egy önálló alkotásként teremtődött meg az emlékezetemben. XD

Köszönöm szépen mind a kettőtöknek a választ! Végre meg van és nagyon örülök neki. <3

2021. aug. 10. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!