Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én letem Vámpírnaplók függő?

Csak én letem Vámpírnaplók függő?

Figyelt kérdés
Már az előzetes előtt láttam az összes részét és egy nap alatt megnéztem az egész 1. évadot és már nagyon várom a 2.at. Vki van még így? Am nem vok olyan őrült rajongó, de nagyon szeretem.
2010. aug. 17. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:

csak te letél.

én még angolul néztem,bele voltam bolondulva :)

és gáz,hogy divat lett.

2010. aug. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mi lett divat? egyébként az alkonyattól egyenesen undorodom meg a többi vámpíros filmtől is
2010. aug. 17. 19:02
 3/10 A kérdező kommentje:
a francba lehagytam egy l-t * lettem
2010. aug. 17. 19:03
 4/10 anonim ***** válasza:

én is alig várom már a 2.évadot! Damon*_*

és én is feliratosan néztem egy nap..nem is tudom 5 részt simán megnéztem.de olyan szinten bennem volt,hogy még azzal is álmodtamXD

2010. aug. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is függő lettem :D

Egyébként a Twilight-ot nem láttam, sokáig azt sem tudtam mi az, hogy sorozat-e vagy film. :D

A Vámpírnaplókat sem akartam nézni, de épp ráértem, amikor leadták az első részt a TV-ben, na azóta vagyok függő :D

Stefan ♥

2010. aug. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nem vagyok függő,de mindig megnézem a tévében.Én szeretem az alkonyatot,főleg a vérfarkasokat.
2010. aug. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nyugi énis függő lettem teljesen. szépen ledaráltam az 1.évadot, mostmeg már annyira várom a 2.-at. és Damon awh. dugnám :DD:D
2010. aug. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:)
2010. aug. 18. 08:41
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is függő lettem. Egy este elkezdtem nézni az első résztől, és addig nem is aludtam amíg végig nem néztem.:)

ez olyan 3 hete volt egyébként, alig tudtam rávenni magam, hogy belenézzek, pedig már letöltöttem az egészet korábban, aztán teljesen rákattantam. azóta már úgy 5x láttam az egészet és alig várom a szeptember 9-ét.

egyébként most is épp nézem;D

2010. aug. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én már a magyar megjelenés előtt jóval elkezdtem és nagyon megtetszett. Amúgy az igaz, hogy nagy divat lett, amikor elkezdtem nézni az ismerőseim közül egy ismerte, most meg már a fele oda-vissza van érte.
2010. aug. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!