Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van még aki nagyon szereti...

Van még aki nagyon szereti Justin Biebert?

Figyelt kérdés
valaki szerelmes belé????? akik csak szidakozni jönnének, azok huzzonak vissza az óvodába, mert ez gyerekes viselkedés!!!!
2010. aug. 17. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

hat nagyon nem szeretem de jol nez ki es a hangja is jo csak hat valljuk be.....................................................................kicsit lányos.es tuti nem vok szerelmes bele e azert jol nez ki



kerdezo,mert te szerelmes vagy bele?

2010. aug. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Biztosan.Többnyire a az USA-ban.
2010. aug. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
szerintem is jó a hangja meg jók a számai, de nem tudom, elég messze lakik hozzám képest, hiába álmodoznék soha nem lenne az enyém! és kicsit kislányos, de mostmár kezd felnőni a hangja is vastagodott!
2010. aug. 17. 19:39
 4/10 anonim ***** válasza:

Én ismerek rengeteg lányt akik imádják! Én nem! Nem is ismerem a számait, szóval véleményem sincs róla!

Egyébként az gyerekes viselkesés, hogy kiírod egy oldalra, hogy Valaki szerelmes Justin Bieberbe??? Az úgysem szerelem, ha valaki azért rajong érte, mert jóképű és jók a számai...

2010. aug. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
irjatok még komikat, ugytudom elég sokan kedvelik! nem igaz?????
2010. aug. 18. 13:18
 6/10 anonim ***** válasza:
hát én nagyon nem szeretem!! a b.nőm utáltatta meg velem,de a zenéi azok télleg jók,de az én kedvenc sztárom az 1000000szer jobb nála:D
2010. aug. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
utolsó ki a kedvenc sztárod?????
2010. aug. 18. 13:59
 8/10 anonim válasza:
(L)(L)(L)(L):D
2010. aug. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én nagyon-nagyon-nagyon utálom. ne haragudjatok.. biztos van olyan,akit én szeretik ti meg nem... emiatt légyszi ne pontozzatok le.
2010. aug. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
OK!! NEM PONTOZTALAK LE! DE EZÉRT KÖSZI!
2010. aug. 19. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!