Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a sorozatbarátot? Addig eljuttottam, hogy 'video megnézése' de utána csak perverz reklámokat dobál be és nem tudom megnézni a sororzatot. Mit kell ilyenkor csinálni? ^^

Figyelt kérdés

2021. febr. 26. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kinyomni a reklámokat újból és újból vagy szerezni egy adblock-ot.
2021. febr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%

Nekem is ez van

De attól függ milyen klipben van

Mert ha indavideorol rakják bejön de ha clipwatching akkor az amit irtál


Sajnos nincs tárhelyem igy az adblock kilöve..

2021. febr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Az egy szuper oldal, én már majdnem 9 éve vagyok fent. Google chrome + pure motion bővítmény az ajánlott. Nekem működik, egy reklámot sem dob fel. Simán nézem az épp aktuális sorozataimat.
2021. febr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De én nem tudok semmi blokkolót letölteni mert nincs tárhelyem hozzá


Van egy sorozat ,a Jessie mikor azt akarom nézni mindig rámegyek az elinditásra aztán perverz dolgokat ad be...

De van egy másik a Nicky Ricky Dicky és Dawn azt meg tudom nézni..

2021. febr. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
4: Akkor addig nyomogatod ki a perverz dolgokat, amíg el nem indul a videó. Van hogy 3-szor, 4-szer is meg kell ismételni.
2021. febr. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Addig kell nyomkodni az indító gombot és bezárni a felugró reklámokat/oldalakat, míg el nem indul. Ha nem tudsz blokkolót letölteni, sajnos ez az egyetlen megoldás :(
2021. febr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!