Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Amugy Eric és Sookie összefogn...

Amugy Eric és Sookie összefognak jönni?

Figyelt kérdés
1x már össze jöttek azt tudom.
2010. aug. 17. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:

off, bocsi

mikor jöttek össze? :O én ilyenre nem is emlékszem!

2010. aug. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
basszus most olvastam h, összefognak házasodni :D:D 10 részben asszem
2010. aug. 17. 21:08
 3/8 anonim ***** válasza:

jéééézus!!! neeee. meg főleg ericről most az az uccsó úgymond emlékem, hogy azzal a homi vámpírral smárol!!! fujj. én majdnem hánytam. az még oké amikor a láfájet smárol a pasijával, mivel ő úgyis nagyon nagyon meleg, na de az eric?! mondjuk ez a sorozatban történt. nem tudom mennyire tér el :)

de akkor gondolom te a könyvről beszélsz :D

én csak a sorozatot nézem. megpróbáltam elolvasni az első könyvet is, de nem igazán ment :S

2010. aug. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

áá nyugi a vámpír csávót ( Talbot ) csak azért smárolja le ( meg stb..) mert,h +akarja ölni =)

a könyvet olvastam a 6. részt,és abban ha jól emlékszem vmi Quinnel van Sookie.

OFF: Meg kiderül,h negyedrészt Sookie tündér,és ezért vannak oda érte a vámpírok,mert a tündérek vére megrészegítik a vámpírokat.

2010. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jahm,de remélem ,h összejönnek Ericel =D olyan szenvedélyes a kapcsolatuk =P Imádom,mikor az iylen rossz fiúk ha beleszeretnek vkibe akkor megenyhülnek,de mégis veszélyes a dolgog =P
2010. aug. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

tündér ? :O tulajdonképpen én még nem olvastam ..de aug végén megfogom venni :D most a sorozatot nézem :D

Annyira jó h, egy rosszfiú(Eric) szerelmes lesz egy jó kislányba :D

2010. aug. 18. 22:18
 7/8 anonim ***** válasza:

a sorozatban is hamarosan kiderül,(3. évad)h Sookie tündér,mert már Eric is rájött ( mikor Eric a királynőnél van,és Hadley elmond neki vmit Sookie-ról és csodálkozik)

és már megjelent a színen Claudine, Sookie tündér keresztanyja vagy ilyesmi :D

2010. aug. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem ... De most Eric tényleg szerelmes belé vagy csak azért szeretne vele lenni mert tünder ?
2010. aug. 19. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!