Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » "Legacies – A sötétség örökség...

"Legacies – A sötétség öröksége" sorozattal kapcsolatban van egy kérdésem (?)

Figyelt kérdés
Alaric Saltzman-t miért "Szólcman"-ozzák folyton?? Nincs "o" betű a nevében, de csak azért is így mondják. A vámpírnaplókban évadokon keresztül rendesen ejtették ki a nevét, majd jött ez a sorozat és váltottak. Ennek van valami különösebb oka vagy története??
2021. febr. 26. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szinkront mondod? Nekem angolul ugyanúgy hangzik
2021. febr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1

Néztem angolul is, akkor nekem se tünt fel. De igen, szinkronnal mondom. Oké, hogy vannak bajok néha a szinkronnal, de mikor évekig tudták jól mondani, untána meg Szólcman... Kb azt a hatást kelti, mintha senki nem nézte volna a Vámpírnaplók sorozatot.

2021. febr. 26. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ezért se szerettem a szinkronost. Tyler hangját mikor megváltoztatták az valami borzalmas volt a Vámpírnaplókban. Az Originalsban meg úgy emlékszem hogy Rebekahnak pont Elena hangját adták közben neki ugye már volt egy jó szinkronja a Vámpírnaplókban. Sokkal jobb az eredeti ott nem változik semmi na meg az akcentusuk is az eredeti azt szeretem hallgatni
2021. febr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!