Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek Voldemortra is...

Szerintetek Voldemortra is úgy hatna a szerelmi bájital, mint a többi emberre, ha a szervezetébe kerülne?

Figyelt kérdés

Mert ha igen, akár hatásos is lehetne, mert megzavarodna tőle (a halálfalók meg pláne :D)

Csak hát azt valahogy be is kell juttatni...



2021. febr. 26. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Sztem nem hat rá mert nincsenek érzései (pont a szerelmi bájital alatt fogant meg ő is)

Mondjuk az elátkozott gyermek eléggé felrúgja ezt mert abban a könyvben kiderül hogy Voldemortnak és Bellatrixnak volt egy közös gyereke XDD

2021. febr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Az elátkozott gyermekről nem beszélünk :D az egy rossz fanfiction
2021. febr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Mindjárt előjön a Hair Potter is, mint referencia?
2021. febr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1es

Attól még, hogy nincsenek érzései simán lehetne gyereke, bár nem hiszem, hogy egy ilyen hatalommániás, antiszociális ember valakivel lefeküdne

Egyébként nekem a Tűz serlegében úgy tűnt, mintha nem lenne farka, de javítsatok ki, ha tévedek :D

2021. febr. 26. 21:32
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]

2 perc 53 másodpercnél

2021. febr. 26. 21:35
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

1-es vagyok

Csak annyi kérdésem lenne h miért nézted Voldi farkát???? XDDDDDD

Viszont megválaszolva a felvetést, Voldemort egész terve az volt hogy ő örökké élni szeretne mert fél a haláltól nem? Akkor igazából nem látnám értelmét a gyereknek hacsak nem akart ténylegesen babázó apuka lenni

2021. febr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Egyesnek: Igen, ez amúgy jogos, de szerintem inkább tekinthető logikai, mintsem érzelmi kérdésnek. Azért kellett neki utód, mert számolt azzal, hogy hiba csúszik a tervébe a horcruxokkal, szóval ez szerinten amolyan B terv volt. Jól is tette, mert tényleg így történt, az Elátkozott gyermekben a lánya próbálja megbosszulni apja halálát és véghez vinni a tervet, miszerint a voldemorti elvek alapján a mugli származású mágusok nem teljes értékű varázslók. Egyébként szerintem az is rátesz egy lapáttal, hogy pont Bellatrix lett a gyerek anyja. Gondolj bele: aranyvérű, nem "vakítja el" a szeretet és határozott, eltökélt, képes volt Azkabanba menni ahelyett, hogy hamisan vallott volna (mint pl. a Malfoyok). Tökéletes anyajelölt Voldemort szemében.
2021. febr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, de az soha az egész életemben soha,d e soha nem próbálkozna vele egy ember se xddddddddd:)))
2021. ápr. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!