Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az HBO GO fogyaszt mobilnetet?

Az HBO GO fogyaszt mobilnetet?

Figyelt kérdés

Nem szolgáltatónál vagyok előfizetve, hanem magánál az Hbonál.


Esetleg ha szolgáltatónál fizetek elő, akkor meg tudom azt osztani, ahogyan eddig? 2-3 készüléken használnánk



2021. febr. 27. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az adatot (lejátszandó tartalmat) valahonnan meg kell kapnod, az alkalmazás is internetes forgalmat generál. Ha a netelérésed mobilnet alapú, akkor annak adatforgalmát fogyasztja. Kivéve, ha olyan csomagban van, ahol egyes alkalmazások forgalmát nem számolja el a szolgáltató, de az jellemzően nem egy nagy adatforgalmú streaming szolgáltatás lesz, általában közösségi oldalakat szoktak így "ingyenessé" tenni.

Megosztás:

[link]

"egy hozzáféréshez öt különböző eszközt is regisztrálhat."


Az, hogy kinél fizettél elő, nem számít, mert a szolgáltatás azonos. A mobilszolgáltató csak egy közvetítő, ugyanazt adja mintha közvetlenül az HBO-nak fizetnél.

2021. febr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem. Vodafonenal vagyok. Azt hittem haluk fizetek elo, akkor nem fogja szivni a havi adatkeretem.


Koszi.

2021. febr. 27. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!