Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ciki ha 23 évesen olyan...

Ciki ha 23 évesen olyan sorozatokat nézek mint a Violetta?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem őket.

Először persze nem értettem mit keres egy ilyen brazil szappanopera a disney-n de mára már annyiszor végignéztem, hogy már kívülről tudom a dolgokat. Szeretem még a soy lunát, az alex & cot, biát, evermoort, binny és a szellem, the lodge.

Szóval ilyesmi sorozatokat szeretek nézni, próbáltam nézni igazán felnőtteset mint az NCIS, DR.House (egy epizód miatt nem bírom nézni),

egyedül talán a Jóban Rosszbant élvezem mint "felnőttes sorozat" de hamar azt is meguntam mert nem olyan már mint régen, régebben sokkal izgibb volt. Viszont ezek a sorozatok meg nem unalmasak nekem hiába nézem őket 5x is, érdekesek, viccesek meg szórakoztatók.

Más is szokott ilyesmit nézni felnőttként?:D



2021. márc. 1. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Nincs ebben semmi baj :) Én közel a 30-hoz a Jégvarázs 2-re ültem be a moziba, gyerek nélkül. Na ehhez szólj hozzá :D
2021. márc. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagyunk egyformák. Nincs ezzel baj. Én egy részt nem tudnék a Violettából végignézni. Neked is más tetszik és nekem is.
2021. márc. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az elsőhöz, úgy mentem a Jégvarázs 2-re, mintha cukrot osztanának, most pedig sírni tudnék, amiért a Raya és az utolsó sárkány megint el lett napolva. (Valószínűleg fogok is sírni, hát én azt annyira vártam!:D)

A Violetta személy szerint engem sosem érdekelt, de, ahogyan azt pár napja itt írtam valakinek, aki szintén pont ezen aggódott: az emberek csak ne azt nézzek, a másik mit néz, hanem azt amit ők szeretnének és ne kötekedjenek, ha valaki ízlése különböző. Mindenben lehet hibát találni, aki ilyen miatt ítélkezik, annak a véleményére na adj.

2021. márc. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én most 24 évesen néztem végig a penny on marst mert nagykn tetszett :D de a violettát is néztem. A the lodgeot is imádtam. A mai napig nézem a Disney Channelt mert kikapcsol és szeretem a zenéket ezekben a sorozatokban. A Soy Lunát meg a Biát nem néztem de a Zombies filmeket vagy az Utódokat is mindig megnézem ha adják és velük éneklek :D
2021. márc. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4.Na ezt is néztem csak elfelejtettem :D.

PEnny a marsról.

Zombikat is néztem szintén.

:D

2021. márc. 1. 20:03
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem ciki, nézd csak, amit akarsz. Akinek meg nem tetszik, az pukkadjon meg.
2021. márc. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 22 éves létemre elkeztem újra nézni a violettát. Lassan befejezem a 2.évadot💅
2021. márc. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 vagyok, de még mindig nézem a Hannah Montana-t :D
2021. márc. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki. Azt nézel, amit akarsz.
2022. febr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!