Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vannak "rosszfiús" koreai /...

Lia2003 kérdése:

Vannak "rosszfiús" koreai / Kínai romantikus sorozatokat?

Figyelt kérdés
Jöttem egy újabb kérdéssel xd. Nos nemrég láttam az "Angry mom" című sorozatot.Lényegében nem ilyen sorozatokat keresek csak megemlítettem,mert tetszett a hangulata.Olyan sorozatot keresek ami (szintén) ISKOLÁBAN játszódik,amiben például van egy úgymond "rosszfiú" és találkozik egy lánnyal akibe lassan beleszeret.Nem olyat keresek ahol a nő idősebb csak megemlítettem! Jó lenne ha nem régi lenne és a főszereplők se nézzenek ki rosszul. Pl az említett sorozatban helyesnek találtam a Go Bok Dongot. Mindenképp romantikusat keresek, de emelet még jöhet más kategória is! (pl thriller vagy ilyesmi) Koreai/kínait keresek. Remélem kapok segítséget! Érkezzen minél több! :)

2021. márc. 1. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Extracurricular
2021. márc. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát van egy sorozat, amit ismerek, amiben van egy "rossz fiú". A neve:

Heirs

Nagyon ajánlom a sorozatot, én most nézem másodjára.

2021. márc. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A "True Beauty" lehet tetszene neked
2021. márc. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi,de már láttam :)
2021. márc. 14. 15:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Cheese in the trap (én a sorit javaslom belőle nem a filmet)
2021. márc. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!