Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nebula ,hogy lett Thanos...

Nebula ,hogy lett Thanos gyereke? Úgy építette?

Figyelt kérdés
Mert ugye Gamorát úgy szedte össze egy bolygóról de Nebula nőtől lett? Vagy valahogy varázslattal létrehozta?

2021. márc. 1. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
2021. márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor ezek szerint Thanosnak nincs is vérszerinti lánya..
2021. márc. 1. 22:45
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nebula a luphomoid faj egyede, igen, "nőtől volt", azaz volt anyja-apja, csak nem Thanos volt az, hanem valaki a fajából. Őt is ugyanúgy a családjától és a népétől ragadta el Thanos mint Gamorát, a mostohatestvérét (azt most nem tudom az ő népét is kiirtotta-e, sanszos hogy igen). Thanosnak elvileg nem volt vér szerinti gyereke, felesége sem mert az ő faja is kihalt (a titánok), csak ő maradt, mert túlnépesedett a bolygója (ez generálta amúgy a küldetését is, így akarta "megmenteni" az univerzumot a saját népe tragédiájától hogy lefelezgeti a népeket random, de ez off a kérdés szempontjából). Amúgy azt is suttogták hogy Thanos amúgy is impotens volt, vagy csak nem is érdekelte a nemi élet, ahogy a főgonoszokat általában a filmekben (pl. Darth Sidious vagy Voldemort se éltek szexuális életet).

Szóval Nebulára visszatérve: ő egy teljesen humanoid lány (volt), mint bármelyik másik emberekhez hasonló faj a Marvel-filmekben (pl. az asgardiak vagy Gamora faja vagy a xandariak stb.). Azért lett belőle kvázi egy robot, mert Thanos állandóan harcoltatta őt másokkal, főleg Gamorával (Thanos szerette ily módon "tökéletesíteni" - amúgy kínozni - a nevelt lányait), majd amelyikük veszített, abban kicserélt valami organikus részt gépire egyrészt büntetésből, másrészt hogy a lánya "jobb" legyen, tökéletesebb, mivel őket is azért fogadta örökbe hogy majd felnőve gyilkológépek lesznek és asszisztálnak a terve végrehajtásához. És hát szegény Nebula általában (azt nem tudom hogy hivatalosan minden alkalommal-e, de az esetek nagy többségében biztosan) kikapott Gamorától, aminek az lett az eredménye hogy Thanos csomó mindent gépire cserélt benne, kvázi egy szörnyet csinált szerencsétlenből. Amúgy mindkét "lánya" gyűlölte az apját, mert állandóan kínozta őket, Nebula pl. nem csak amiatt törött teljesen lelkileg és mentálisan, mert megkínozták ezer és egy alkalommal, hanem mert pl. azt várta hogy majd Gamora kiáll mellette, de ő nem tette, hanem megverte a harcaik során, aminek az lett az eredménye hogy Nebulát rommá szadizta Thanos.

Szóval ha azt nézzük, félig meddig igen, "úgy építette": egy humanoidból csinált egy androidot. Nem varázslattal, pusztán orvosilag és technológiával, pl. kioperáltatta a fél agyát, és beletett egy számítógépes egységet kamerával meg hasonlókkal, vagy levágta az "emberi" karját és kapott helyette egy gépit amiben van fegyverzet meg nagyobbat tud vele ütni stb. Voltak más követői is Thanosnak, más "gyermekei" (ahogy láttuk a filmeket), szerintem pl. ezeket az operációkat Áspis Száj végezhette el, róla tudom elképzelni hogy Thanos utasítására szétszedte Nebulát.

Nem tudom ez mennyire kielégítő válasz, hivatalosan ez az ő sztorija.

2021. márc. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!