Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Breaking bad sorozatban...

A Breaking bad sorozatban csak engem idegesít ennyire Skyler White karaktere?

Figyelt kérdés

Most néztem meg azt a részt, ahol megcslja a férjét...

Ne spoilerezzétek el, de a végén megkapja amit érdemel?

Végtelenül idegesítő, hisztis karakter.



2021. márc. 3. 01:42
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Én is utáltam, de egy idő után már a gyereket is.
2021. márc. 3. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Én is szintúgy ahogy az első is írta,mindkettőjükre.Szegény csávónak mennyi mindenen kellett átmennie,hogy pénzt hagyjon rájuk.Meg se érdemelték.
2021. márc. 3. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te. Ha nézel toplistákat legidegesítőbb sorozatkarakterekről, sokszor felkerül ilyen top10, top20-asokra is.
2021. márc. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Azt ugye nem gondolod, hogy Walter pozitív szereplő? Valamennyire engem is idegesített Skyler, de ha belegondolsz ő a legreálisabb szereplő az egészben. Persze jó nézni, hogy milyen menő hogy drogot főznek, meg mennyi konfliktus van. De Walter embereket ölt. Eltávolodott a családjából, megszállott lett, és egy hírhedt drogbáróvá vált. Csakis azért mert nem tudta lenyelni a büszkeségét, és elfogadni a gazdag barátainak a pénzét. Senki nem kérte őt hogy szedjen össze milliókat.


Skylernek nem kellett hogy életre el legyen látva. Boldogan akarta leélni a férjével az utolsó hónapjait, éveit. Szerintem te se mondanád a halálosan beteg férjednek, hogy "ezaz legyél veszélyes bűnöző, és rontsd el könnyen kihasználható függők életét, csak hogy legyen sok pénzem". Persze ez lehet szubjektív, de szerintem a legtöbb átlagos ember így reagálna, ez a "normális". És ez is az alapsztori- egy átlagos kertvárosi apuka őrült drogbáró lesz.

2021. márc. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Engem is idegesített. A gyerek miért idegesített titeket? Szerintem ő nem sok vizet zavart.
2021. márc. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!