Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Dallas vs. Szomszédok? Melyike...

Dallas vs. Szomszédok? Melyiket szerettétek jobban?

Figyelt kérdés
Véleményeket is írhattok! :)

2021. márc. 3. 17:24
A kérdező szavazást indított:
Dallas
Szomszédok
Mindkettőt egyformán szerettem.
Egyiket sem szerettem.
19 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne nézz Jock mer' bepörgök!
2021. márc. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ma hány szavazós melyik a jobb kérdést írtál ki?:)
2021. márc. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Annak idején a Dallas-t, mert jó volt látni az amerikai milliomosok életét.

Manapság talán inkább a Szomszédokat, mert most meg jól esik nosztalgiázni, visszaemlékezni gyerekkorom azon éveire.

2021. márc. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2-es:

Kettőt, mert A klinika vs. Vészhelyzet-et is én írtam ki. :D Ha azonban volt még más is, az nem én voltam. :)

2021. márc. 4. 10:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát legalább nem tagadod.
2021. márc. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Egyértelmű, hogy a szomszédok a nyerő! :)

A Dallas tulajdonképpen nem szól másról, mint pénzzel és hatalommal teli tömegemberekről.


Az egyetlen kicsit is érdekes és különleges figura benne maga Jockey! Pont azért mert annyira gonosz, hogy az már szürreális, a világ leghulladékabb emberei, minden hájjal megkent ügyvédei, végrehajtói, hivatalnokai sincsenek annyira lelketlenek és gonoszak, mint Jockey, aki ugyanakkor néha emberi érzelmeket is produkál-ha más nem, legalább saját maga és a gyermeke iránt.


Az összes többi figura semmi más, csak dúsgazdag tömegember, akinek a tudása maximum, a jogszabályokra, az azzal való ügyeskedésekre és a papírokra terjed ki, hogy még több pénzt és hatalmat tudjon szerezni magának... Emberileg nulla, unalmas lényekről szól az egész sorozat...

2023. jún. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!