Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az MCU-s X-men-ben szerintetek...

Az MCU-s X-men-ben szerintetek jó lesz ha ugyanazok a színészek játszák majd a karaktereket? (Pl.: Jennifer Lawrence mint Mystique vagy Michael Fassbender mint Magneto)

Figyelt kérdés
Remélem valahogy belekerül Evan Peters Higanyszála.

2021. márc. 3. 18:59
A kérdező szavazást indított:
Casting-olják újra
Jók a régi színészek
Mi az az X-men
16 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem jobb lenne külön szedni a kettőt teljesen, jó az az X-men úgy, ahogy van. Így aztán az újabb színészekre voksolok. De hogy ez elsülhet-e jól?! Az kérdéses.
2021. márc. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%

Ha valaki nincs nagyon belemélyedve, mi hova tartozik, könnyen belezavarodhat ettől. Hogy most mi az MCU része és mi az önálló X-mené. Pl hogy miért történik egyes X-men karakterekkel egy Avengers filmben ez meg az, amikor egy korábbi X-men filmben ugyanezekkel a karakterekkel teljesen máshogy történt.

Arról nem is beszélve hogy Quicksilvert például már beletették (és meg is ölték) az MCU-ban, és őt is egész más játszotta.

2021. márc. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem castingolják újra.

Voltak jó választások, de Sophie Turner Főnixje és Jennifer Lawrence Mistiqueje (a vége felé) borzalmas volt.

2021. márc. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem be se kéne őket hozni az MCU-ba mert egy csomó katyvasz lenne velük, miért nem voltak ott korábban, meg hasonló kérdések, ráadásul unásig ismerjük már az X-Ment, kb. 14 féle verzióban láttunk tőlük 40 filmet, épp elég már. Az MCU-t is le kellett volna zárni a Végjátékkal, ami azzal kezdődött, ez az alternatív idővonalas időutazós múlt-megváltoztatós hülyeség csak tönkreteszi az egészet.

Pont elég volt mind az X-Menből, mind az MCU-ból, innentől már csak izzadságszagú pénznyomda az egész, értelme nincs sok mert semmi újat vagy értelmeset nem tudnak mutatni. Pókemberből is van már 3 féle, a Fantasztikus Négyesből is két féle, éppen elég, nem kell több.

2021. márc. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem majd az idő eldönti, hogy jó lesz-e a folytatás. Nem azt kell várni, hogy megugorja azt, amit eddig láttunk

De őszintén, ha valaki 2008 előtt azt mondja, hogy csinálnak majd egy univerzumot évente 2-3-4 filmmel és a világ legjövedelmezőbb filmei lesznek, kb kiröhögik. Ilyen sorozatgyártással, ilyen minőséget elérni brutális. Lehet szeretni vagy nem szeretni, de a sikerességét nehéz elvitatni. Még a kritikusok körében is sikeres lett. Ezekután szerintem az a minimum (persze nem téged akarlak megbánatani, más véleményen vagyunk és ez nem baj, csak leírom az enyémet), hogy megbízunk a készítőkben, hogy ezután is valami jó sülhet ki a dologból.


Egyelőre a WandaVision nekem kifejezetten tetszik és ez közvetlenül része az MCU-nak, nem egy mellékes szál, mint pl a Daredevil. :)


Úgyhogy én örülök, hogy folytatják. Persze szerintem is az utolsó 2 Bosszúállók film a csúcspont, ezt közel lehetetlen megugrani.

2021. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

is-is.

Van akit szívesen látnék, van akinek a neve olvasásától rosszul vagyok. Szóval, hogy ne legyen kivételezés inkább Castingolják újra.

2021. márc. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Most olvasom a leírást. Milyen cuki vagy hogy azt hiszed, elhisszük hogy nem tudod Evan Peters benne van a WandaVisionben 😂
2021. márc. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már Evan Peters bent van mást is akarok. Mondjuk Hugh Jackman 😍
2021. márc. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jennifer Lawrence helyett újat kérek xd
2021. márc. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!