Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A trónok harcát érdemes megnézni?

A trónok harcát érdemes megnézni?

Figyelt kérdés

Azt mondják róla h jó. Tényleg?

Nagyon durva sorozat? Mert azt láttam h 18+os



2021. márc. 4. 23:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Igen de minimum 2-szer hogy tisztában legyél a történettel
2021. márc. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Én 3-szor láttam, de újra megnézném.
2021. márc. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

A trónok harca több szempontból is egy kivételesen jó sorozat. (főleg az első 5-6 évadig. A 7.-8. évad is igazából csak azért csalódás sok ember számára, mert a mérce nagyon magasan volt, és azt sajnos nem sikerült túltenni)


Van benne elég sok szexjelenet, öldöklés, de én például 16 évesen kezdtem el, és értettem, nem is volt túl durva, max az eleje, míg megszoktam a dolgokat, meg hogy tényleg minden második részben kinyírnak valakit.


A trónok harcát azért könnyű/jó újranézni akár többször is, mert maga a sorozatban elhangzó szövegek maguk nagy élményt tudnak nyújtani, tehát nem csak azért nézed, mert érdekel mi fog történni. (speciel én Tyrion érveléseit, Ygritte dumáit és a Joffreyt játszó színész alakítását képes lennél 100× végignézni annyira jók:)))



Szóval egyáltalán ne egy

megszokott, klasszikus sorozatra számíts, a trónok harca annál sokkal jobb, életszerűbb.

2021. márc. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Persze h érdemes legjobb sorozat
2021. márc. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Egy oriasi IGEN
2021. márc. 5. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 molnarmarcell21 ***** válasza:
75%
Csak hogy legyen másfajta vélemény is, én untam, de akkor is ajánlanám, mert fontos popkulturális referenciapontja a 2010-es éveknek.
2021. márc. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

Nehéz kérdés. Az első 4 évad miatt azt mondanám, hogy nagybetűs IGEN, az 5.-6. miatt azt, hogy talán. A 7.-8. miatt azt, hogy kerüld el.

Mondanám azt is, hogy olvasd el inkább a könyveket, de ott meg kérdéses, hogy egyáltalán befejezi e valamikor az öreg.


Manapság nem könnyű ajánlani már a Got-ot.

2021. márc. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
17%
Nem
2021. márc. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Azt mondják róla h jó. Tényleg?" - A valaha készült legjobb sorozat, a számok is ezt mutatják. Manapság csak a Stranger Things közelíti meg a nézettséget, amit a GoT produkált.

Szóval érdemes, mi az hogy. Én eddig négyszer néztem végig, valószínű, hogy ötödjére is végig fogom. Az utolsó évadot egy cseppet elbaltázták, de attól függetlenül nagyon izgalmas, érdekes, kerek sztori lett belőle.

Hogy durva-e? Meztelenség, szex, rengeteg gyilkosság. Persze hogy néha durva, de épp ez a lényege. Annyira nem durva, hogy álmatlanul forgolódj éjszaka, legfennebb a "Rains of Castamere" című epizód vége - Ha eljutsz odáig megtudod miért, de nyugi, nem spoilerezek.

2021. márc. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Nehéz kérdés. Az első 4 évad miatt azt mondanám, hogy nagybetűs IGEN, az 5.-6. miatt azt, hogy talán. A 7.-8. miatt azt, hogy kerüld el."

Ez érdekes, nekem épp az 5. és a 6. évadok voltak a nagy kedvenceim, ott éreztem úgy, hogy igazán beindul. És a 7. is nagyon jól sikeredett, szerintem egyedül a 8. utolsó 3 (4) részével volt a gond. De kinek a pap, kinek a papné, végülis.

2021. márc. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!