Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánljatok olyan thrillereket,...

Ajánljatok olyan thrillereket, horrorokat amik tényleg ijesztőek, és esetleg okozott pár álmatlan éjszakát?

Figyelt kérdés
BÁRMI jöhet!

2021. márc. 5. 17:00
 1/9 A kérdező kommentje:
Előre is köszi! :D
2021. márc. 5. 17:01
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ijesztőnek nem ijesztő,mert nem szellemes,és álmatlan éjszakát se okozott,de sokáig bennem maradt még az emléke,inkább elgondolkodtatónak és durvának mondanám:Mártírok (2008)
2021. márc. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a Mártírokat már láttam, nekem az nem tetszett, nem azért mert volt a végén kínzás. A storyja nem volt jó.
2021. márc. 5. 17:36
 4/9 anonim ***** válasza:
4.:Akkor leírhatnál pár példát,hogy miket láttál már ami tetszett,és ez alapján könnyebb lenne beazonosítani,hogy milyen filmeket ajánlhatnék.
2021. márc. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Halloween, Démonok között, Us. És igazából ennyi ami nekem nagyon tetszett.
2021. márc. 5. 18:43
 6/9 anonim ***** válasza:
5.:Így sajnos mégse tudok segíteni.A Halloween,ha a legújabb részére gondoltál,az egy kalap ...,a Démonok között-nek is csak a legelső része a jó,a Mi-nek sincs semmi értelme,nekem nem tetszett.És mivel nem egyezik az ízlésünk,így inkább passzolom a válaszadás lehetőségét másoknak.
2021. márc. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5

Akkor talán:


Az ördögűző

Rémálom az Elm utcában

Ómen

-------------------------------

Videodrome

Jákob lajtorjája(1990)

Démonok(1985)

A légy

A dolog

Phenomena

A testrablók támadása

A sötétség fejedelme

Agyfürkészők

Halálmester

Warlock 2

2021. márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ha valakinek eszébe jut még valami nyugodtan csapassa ide!
2021. márc. 5. 21:30
 9/9 anonim ***** válasza:
8.:Szívesen! :)
2021. márc. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!