Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Végtelen háborúban Natasha...

A Végtelen háborúban Natasha miért nem kapott egy Vasember-páncélt a wakandai csatában?

Figyelt kérdés
Ne mondjátok hogy egy se lett volna rá jó, akár a korábbi modellek közül. Plusz Tony vele nem volt összeveszve mint Steve-vel, tuti adott volna neki egyet. Sokkal hasznosabb lett volna mint kvázi "csupaszon" két bottal.

2021. márc. 6. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Steve miért nem kapott? Sam miért nem kapott? Bucky miért nem kapott? Mordály miért nem kapott? Clint miért nem kapott? A wakandai harcosok közül miért nem kapott senki?


Minden hősnek megvan a maga fegyvertára és ezek ritkán vannak felcserélve. Nat nem tud vagy nem szeretne páncélt használni.

2021. márc. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul Tony ott se volt Wakandában, a film legelején elég hamar elkerült a Földről, így lehetősége se lett volna adnia neki egyet. A biztonsági rendszere meg nem éppen olyan, hogy bárki besétálhat és elvihet egy páncélt.
2021. márc. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Az egész wakanda dolog az egyik leggyengébb dolog a filmben. Adott egy szuperfejlett ország amiben a katonák harci díszekben harcolnak lándzsákkal.

Egyébként a képregényben a wakandai sereg normális katonáknak néznek ki puskákkal.

2021. márc. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Oké látom félreérthető voltam, leírom érthetőbben mire gondoltam.


#1 Clint ott se volt Wakandában. Meg kezelni se tudta volna. Steve azért nem kapott, mert egyrészt össze volt veszve Tonyval, másrészt Tony elég sok más cuccot adott már neki, a modern cuccait Kapitány mind neki köszönhette. Mordályra meg pl. milyen páncélt adtál volna? Nem is ismerték egymást Tonyval úgy mellesleg, a Végjátékig nem is találkoztak soha. Buckyt meg sokáig halálos ellenségnek tekinti. Sam se tartozott a közeli barátai közé.


Meg a többi hős lehet nem is ért hozzá meg mint mondtam nem voltak Tony bizalmai emberei, de Nat több dologban is más. Egyrészt jól ismerik egymást Tonyval, egy csapat és barátok is (ami pl. a wakandaiakról vagy Samről nem mondható el, pláne Buckyról). Másrészt Nat ért mindenféle kütyühöz, fegyverhez, járműhöz, míg pl. Steve azt se tudná szerintem mit kell nyomni a tüzeléshez vagy a felszálláshoz. Nat meg már mikor még inkognitóban volt az elején a Vasember 2-ben már akkor is felpróbálhatta például a kesztyűjét a Vasember-páncélnak.

Neki több okból is kellett volna hogy hozzáférése legyen egy páncélhoz, értett is volna hozzá, és megbízható is volt, ez a kettő egyben kb. senki másról nem volt elmondható Tony szemszögéből (egyedül Bruce-ról, de ő meg kapott is páncélt mint láttuk).


#2 Nyilván nem szó szerint kell érteni hogy ott és akkor Tony miért nem nyomott Natasha kezébe egy páncélt a wakandai harcmező közepén hogy "nesze Nat vedd fel, előtte meg vedd le a latexet legalább lássunk is valami érdekeset". Arra gondoltam, hogy már korábban hozzáférést kellett volna neki adni egy páncélhoz, ahogy amúgy Rhodey is kapott a Hadigép-felszereléshez, hogy ha mindig nem is használja, de egy ilyen ütközetnél neki is legyen jogosultsága hívni egy páncélt a rendszeren keresztül. Mondjuk Rhodey ott volt, gondolom Hadigép-páncélból se egy volt, ő is odaadhatott volna neki egyet. Ezt se értem. De ha Hulk meg kapott páncélt (pedig ő alapon is félisten erejű ha Hulkká változik), akkor Natnak is kellett volna legyen egy páncélja. Mondom, akár egy másik régebbi modell amibe belefér (szerintem minimális módosításokkal bármelyik jó lett volna rá, a mellvértet kellett volna tágasabbra áttervezni meg a magasságot kicsit lejjebb venni de a többi szerintem nem lett volna gond).

Nem is értem.

2021. márc. 8. 22:40
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az rémlik, hogy Natasha elárulta Starkot?
2021. márc. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem árulta el. A Sokoviai egyezményt szegte meg azzal hogy Stevet és Buckyt futni hagyta. De arról sem ő sem Tony nem tudtak hogy Bucky ölte meg (amúgy tudtán kívül) Tony szüleit, és átmenetileg Tony is Steve mellé állt mielőtt ez kiderült, tehát nem volt szó sem róla hogy elárulta volna. Az egyezményt árulta el, de az nem személyes ügy volt. Minden más alkalommal pedig Tony oldalán állt (és Steve-én is, lévén egy csapat voltak).
2021. márc. 9. 00:37
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló leírta a lényeget.

Szerintem ennél többet felesleges lenne írni róla, de gondoltam, ha már kiemelted a kérdést, akkor leírom én is kb ugyanazt.

Ha Nat "kellett volna kapjon", akkor bárki más is kaphatott volna, de nem csak Vasember páncélt, hanem a Fekete Párducéhoz hasonló ruhát is kaphatna kb bárki, akármelyik wakandai vagy akármelyik gyengébb hős. De ez nem erről szól. Ráadásul nem volt azért túl sok idejük felkészülni sem.

Lehet, hogyha bejelenti Thanos egy évvel előtte, hogy "Figyu Föld, jönni fogok, készüljetek", akkor igenis gyártott volna Vasember egy rakás páncélt és a wakandaiak is készítettek volna párszáz/párezer hasonló ruhát, mint a párducé.

2021. ápr. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
Nat nem védekezik, inkább támad. Árammal, botokkal, pisztollyal. Ez az Ő stílusa, és amit tud. Bevált, miért változtatna? (Egyébként, én nagyon birom Benne, hogy minden "földi erők feletti" tárgy nélkül kűzd)
2023. jan. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!