Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Láttátok a Paranormal activity...

Láttátok a Paranormal activityt? Mi a vélemenyetek róla. Történtek veletek hasonló dolgok?

Figyelt kérdés
Írjátok le,h mi történt veletek ami hasonlít ezekhez a dolgokhoz.Hisztek ezekben???
2010. aug. 18. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
A Paranormal Activity egy kamu film..a készítők elmondták,a forgatás során paranormális jelenséggel nem szembesültek
2010. aug. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én láttam. életem első "horror" filmje volt. végigröhögem az egészet, de másnap a Harry Potteren féltem, lehet én vagyok fordítva összerakva, de sztem az afilm nem horror..
2010. aug. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
En nem lattam, csak a bemutatot, de en mar azon is annyira beparaztam, hogy eldontottem, hogy ezt a filmet soha nem fogom megnezni.Amugy remelem, nem fog velem tortenni semmi ilyesmi:-S
2010. aug. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jó film, és ki is írtam DvDre, ami nálam azt jelenti, hogy többször is meg fogom nézni egy évben. Az a rész nekem nagyon nem jött be, hogy úgy próbálták meg beállítani, mintha tényleg megtörtént volna.

Amúgy egyszer, amikor kicsi voltam egy este próbáltam elaludni, de nem ment. A kisvillanyom is égve maradt, de az nem adott túl sok fényt. Össze vissza forgolódtam az ágyban, de nem tudtam aludni. Egyszer csak azt vettem észre, hogy a velem szembenlévő tükörben, mintha ülne valaki az ágyam előtt, de mikor felpattantam ( mert tisztára kétségbe estem), és jobban megnéztem a tükröt, már nem volt ott. Azóta, mindent tükröt kiviszek a szobámból éjszakára, vagy a fal felé fordítom. Bár már 17 éves vagyok mégis nyugodtabban alszom ha éjszakára nem marad tükör a szemem előtt. Azóta nem történt velem hasonló dolog.

2010. aug. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2010. aug. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a linkhez van hozafuzni valom meghalgattam hat ez az ember inkabb tanuljon meg beszelni olyanokat mond hogy idegesitoek a karekterek jezus hat ez a valaki aki ezt a kritikat mondta ennel idegesitobbet meg nemhalottam. meghogy unalmas merhogy olyan jelenetek is vannak hogy nyikorog a lepcso meg kinyik az ajto mer mitakar micsinaljon a szellem mindjar egy egesz cirkuszt nemtudom ez egy id ...a szerintem. en lattam a filmet es teljesen mas ha valaki hisz a termeszetfelettiben mer az elhiszi ezt a sztorit enis ezek koze tartozom ezert nagyon durva volt szamomra de ha csak ugy nezed hogy egyfilm az a lisztbe ott a szobaba csak belepkedett valaki ugy eleg gyenge. de en hiszek az ilyen dolgokban sokszor ebredtem arra hogy valaki leult az agyamra de kinyitottam a szemem de nemvolt ott senki meg egyebek szoval ez az en velemenyem szerintem ez egy nagyonis jofilm!!!
2010. aug. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolónak: Hogy érted azt, hogy idegesít, ha egy filmkritikus a karakterekről beszél? Azok a kulcsai egy filmnek könyörgöm. Meg, hogy elmondom mennyire unalmasak egyes jelenetek. És most nem értem miért vagy felháborodva? Egy filmkritikus miről beszéljen, ha nem az adott filmben látható karakterekről és a történetről? Mégis mit vártál? Hogy az időjárásról fogok beszélni, vagy micsoda? Amúgy meg nem tudom miért írtad azt, hogy tanuljak meg beszélni. Szerintem teljesen érthető, amit mondok, ha viszont szerinted én nem tudok beszélni, akkor el kell, hogy keserítselek: ez van, ilyen a hangom. Ja és a lisztes vagy hintőporos rész. Na most honnan veszed ezt a baromságot, hogy én úgy nézem a filmet, hogy az liszt? Miért, hogy nézzem? Hogy az micsoda? Víz vagy mi? Amúgy a videómban meg sem említettem ezt a jelenetet, úgyhogy nem értem miről is beszélünk. És szerinted nekem nincsenek/nem voltak rémálmaim? Vagy mit is akarsz ezzel mondani? Hogyha nem tetszik a film, akkor én már egy oroszlánszívű k*csög vagyok? Amúgy meg nem értem mire ez a nagy felhajtás. Nekem nem jött be a film. És akkor mi van? Különbözőek vagyunk, különbözik az ízlésünk is. Én se szólok bele, hogy más mit szeret/néz/hallgat, stb. Amúgy meg sosem úgy ülök le egy filmet megnézni, hogy "ez biztos nagyon röhejes lesz" vagy ilyesmi. Akár hiszed, akár nem úgy néztem végig a filmet, hogy nem határoztam el előre, hogy ez szar lesz vagy valami. Nem értem, hogy miért kellett azon megsértődni, hogy nekem nem tetszett a film. Ilyen alapon én meg beperelem azt, aki olyan zenét hallgat, amit én gyűlölök. Ha beszélni akarsz a filmről, akkor nyugodtan, csak ne ilyen stílusban.
2010. aug. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem is horror film, hanem thriller

de nekem tetszett a film:) bár az ilyen dolgokban nem hiszek

2010. aug. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nemhiszem hogy banto lett volna a stilus ez az en velemenyem ennyi.ja a kritikusunknak egy kerdes neked ez a szakmad vagy csak ugy alkottal egy velemenyt amit feltettel a yutubera?

kivancsi vagyok mer nem mind1 en rengeteg horrort lattam azokon nottem fel temeg montad hogy keveset akkorszoval ennyi erovel enis irhatnak kritikat. na mind1 nem vitazok itt nem pazarlom ilyenre a draga idom.

2010. aug. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!