Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a mesének a címe...

Mi ennek a mesének a címe (bővebben a leírásban, nagyon kellene:. (?

Figyelt kérdés

Talán 6-7 éve láttam az Hbo-n véletlenül ezt a mesét, és akkor nagyon tetszett és most meg szeretném találni, de alig emlékszem rá. Annyi rémlik, hogy egy kisgyerekről szól aki valami robotokkal teli világban él és ha jól emlékszem van egy macija vagy valamilyen plüss állatkája. De nagyon régen volt, alig emlékszem már :( Van egy kép a fejemben a meséből, a kisgyerek visszaemlékszik arra, amikor egy este a hóesésben áll a házuk előtt, és a szülei a ház ajtajából hívják hogy menjen be. ... bocs hogy csak ennyit tudok mondani róla, de sajnos többre nem emlékszem :( ...nagyon szeretném azt a mesét újra látni, akinek van bármi ötlete hogy mi lehet a címe az kérem írjon!

Ezer köszönet!!!!


2010. aug. 18. 14:53
 1/3 A kérdező kommentje:
...meg lehet nézni valahol az akkori tv műsort?
2010. aug. 18. 15:09
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem mese de nekem ez ugrott be:


[link]


kép a maciról:


[link]

2010. aug. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ezt ismerem és láttam is, de ez amiről én írok egy mese volt. azért köszönöm :)
2010. aug. 19. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!