Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Skam 2. évad, vélemény? Többi...

Skam 2. évad, vélemény? Többi lent

Figyelt kérdés
Csak engem idegesített egy idő után hogy Noora ennyire pesszimista? Hihetetlenül gyerekesen viselkedik néha és sose tud örülni semminek.

2021. márc. 12. 10:22
A kérdező szavazást indított:
Engem is idegesített
Szerintem teljesen normális
Nem vettem észre
9 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Noora teljesen realis, nem ertem a gondod
2021. márc. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
45%
Az egész évad pár rész után egy hígfos lett. Az egész évadot egy teljesen klisére akarták felépíteni, miszerint jaj, szegény tajparaszt pasi valójában egy meg nem értett szegény ártatlan lélek, aki ezért dug meg minden nőt, stb. De Noora a hős megmentő, aki feministaként először utálja, de utána megérti, hisz jaj, valójában mégse gonosz, stb. Pár rész után nem is bírtam tovább nézni. Első és az utolsó évadot élveztem, másodikat el se kezdtem, harmadik meg pusztán marketing miatt készült el, hogy a meleg nézőket becsalogassák és ezzel megnőveljék a nézőszámaikat.
2021. márc. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!