Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » "Strong Woman Do Bong Soon-hoz...

Lia2003 kérdése:

"Strong Woman Do Bong Soon-hoz hasonló sorozatokat ismertek?

Figyelt kérdés
Remélem nem megyek senki agyára😆.Most nem bonyolítom túl ezt az egészet csak szimplán egy hasonló sorozatot keresek mint ez,a napokban láttam és valahogy megtetszett (rövid időn belül be is fejeztem).Mindenképp romantikus legyen ( KOREAI/KÍNAI),emelet minden más kategória jöhet :).Ja és ismerem már a "Weightlifting Fairy Kim Bok Joot is! :) Köszönöm a válaszokat! :)

2021. márc. 12. 20:39
 1/8 anonim válasza:

Az említett sorozat férfi főszereplőjének (Park Hyung Sik-nek) egy másik sorozatát ajánlanám a Hwarangot. Habár ez egy régebbi korban van nagyon jó és romantikus.:) És ha kedveled a régebbi időben játszódó sorozatokat akkor a Faith c. Sorozat is egy kihagyhatatlan romantikus kdrama Lee Min Ho főszereplésével. A színésznek pedig sok 21. Században játszódó sorozata is van, ami nagyon jó pl. a The Heirs, City Hunter, Boys Over Flowers, The Legend of the Blue Sea, The King: Enternal Monarch.


Egyéb koreai sorozatok amik még eszembe jutottak és szerintem nagyon jók a Goblin, Hotel King, True Beauty, My Strange Hero, W, She Was Pretty, What's Wrong With Secretary Kim, While You Were Sleeping, Her Private Life, Playful Kiss, My love from the Star, Beauty Inside, Pinocchio, Doctors.. És még reggelig tudnám sorolni. :D Szóval ha kell még ajánlás akkor szívesen írok, mert szerintem már majdnem az összes létező kdramat láttam.:)

2021. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hú köszi szépen :).Ha nem lenne gond neked akkor még egy párat elfogadnék😆.
2021. márc. 12. 21:34
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja igen,és azt megemlíteném,hogy nem igazán szeretem a "régi" drámákat,így ha lehet valami modern sorozatot kérnék :)
2021. márc. 12. 21:36
 4/8 anonim válasza:

Jól van akkor még írok párat. :D

Search:WWW, Personal Taste, I'm Not a Robot, Crash Landing on You, Memories of The Alhambra, Record of Youth, Heartstrings, You're Beautyful, Are You Human?, Alice, It's Okay to Not Be Okay, Secret Garden, 49 Days, Who Are You: School 2015, Start-Up, Vagabond, My Holo Love, Fated to Love You, Fight My Way, Shopping King Louie, One More Happy Ending. ^^

2021. márc. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2021. márc. 12. 22:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Heirs

Nem vagyok robot

Kiss Goblin

Az én furcsa hősöm

Lájkolva

Szeretlek, hologram

Sweet combat

Love revolution

Love in trouble

True beauty

Kim Bok Joo a súlyemelő tündér

Love with flaws

Álmaidban

Coffee & vanilla

Love O2O

My girl

A szerelem gyönyörű

Love script

Nem tudom, hogy írták-e már korábban az egyiket.

2021. márc. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Várok még szeretettel xd :)
2021. márc. 13. 13:08
 8/8 anonim válasza:

Extraordinaly you-t láttad már?

Egy érdekes sorozat.

2022. máj. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!