Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmet, mi lehet...

Keresek egy filmet, mi lehet a címe?

Figyelt kérdés

Olyan 6-8 éve láttam egy skandináv, vagy konkrétan dán családi filmet. Megmertem volna esküdni rá, hogy viharsziget volt a címe, de így nem találtam meg.


Arról szól, hogy egy varázskör tagját csapás éri, miközben megakadályoznák, hogy gonosz kézre kerüljön egy varázskönyv. Majd évekkel később két gyerek beköltözik egy új házba (egy lány meg egy fiú.) A varázs kör tagja szellem formájában csatlakozik hozzájuk, és le kell győzni ismét a gonoszt. Ehhez azt hiszem áthajókáznak a villámok/vihar szigetre.


Többre sajnos nem emlékszem. Valaki esetleg tudja mi lehetett ez? (Eddig sajnos sem a vihar, sem a villám kereső szavakkal nem nagyon találtam.)



2021. márc. 14. 14:13
 1/1 A kérdező kommentje:
Megtaláltam közben. A Titkok szigete volt a címe. (Island of lost souls)
2021. márc. 14. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!