Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ennek mi az oka?

Ennek mi az oka?

Figyelt kérdés

Mi az oka hogy ők vannak ezeken a helyeken??

Natashát és Tonyt nem értem

Itt a link

[link]



2021. márc. 14. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Tony eléggé megosztó karakter, valljuk be,Natashát viszont én sem értem.
2021. márc. 17. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Baromság az egész. Fury nem is Bosszúálló hivatalosan, és amúgy se utálja őt pl. szerintem senki. Tony is sokak kedvence, Steve-t szerintem sokkal többen utálják. Hulkot se értem, Sólyomszem is max 4-5. legkevésbé kedvelt. Marvel kapitány meg közben nincs is rajta egyáltalán? 100% biztos voltam benne hogy ő nyeri (mondom ezt úgy hogy nekem a karakterrel és a színésznővel sincs bajom, de tudom hogy rengetegen utálják). Az hogy Natashát utálnák a legtöbben nonszensz, szerintem pont fordítva, az egyik legkedveltebb karakter.

Aki ezt összerakta szerintem vagy részeg volt, vagy be volt drogozva, vagy csak fingja nincs a Marvelről és egy filmet se látott még életében.

2021. márc. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én is azért néztem nagyonokat. Natasha a kedvencem , és amikor megláttam az első helyen..

Meg hát Tony is abszolút közönség kedvenc.

Ez után lattam egy ehez hasonló más össze állítást; így legutáltabb karakterekből. Aminek az élen Űrlord volt.

Amúgy nekem sincs úgy különösebb bajom Carol karakterével de neki a top 3 ban is benne kéne lennie.

2021. márc. 17. 23:16
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele, mondom hogy hülyeség az egész. Nat az egyik legnagyobb közönségkedvenc, szerintem nem is találkoztam olyannal aki őt utálná a legjobban, nem hogy még a többség. Szerintem egy 10-es listára se férne fel a legkevésbé kedvelt karakterek között. Tony dettó.

Carollal nekem sincs semmi bajom, bár tény hogy a karakter kissé flegma és nyers, de az tény hogy ha ez egy reprezentatív lista lenne akkor ő nem hogy rajta kellene legyen, de jó eséllyel toronymagasan nyerné, mert 10-ből kb. 7 ember őt utálja legjobban a Bosszúállók közül. De Drax, Nebula, Scott vagy akár Steve is jóval hamarabb kerülne egy ilyen listára mint Nat meg Tony. Fury meg nem is Avenger, az a vicc. Úgy hülyeség az egész ahogy van. Valakinek elgurult a gyógyszere. Nat meg Tony szerintem pont a lista másik végéért, a legkedveltebb karakter címéért versenghetnének.

2021. márc. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!