Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Olyan sorozat ami leköt,...

Olyan sorozat ami leköt, izgalmas, maga elé szögez létezik még a felsoroltakon kívül?

Figyelt kérdés

Iszonyat sorozatfüggő vagyok, van Netflixem, HBO GOM, Sorozatbarát minden.

Viszont mostanában azzal szembesültem bármi sorozatba belekezdek nem köt le nem tetszik, úgy kb 5 perccel többet egyből sem sikerül megnéznem.


Amiket néztem és nagyon kedvencek voltak nálam:

Vámpírnaplók, Hazug csajok társasága, Született feleségek, Internátus, The Originals, The Legacies, The Walking Dead, Skins, Skam, Euphoria, Riverdale, Narcos,

A bárka, The 100 a Visszatérők, Trónok harca, Hatalmas kis hazugságok, Kínos



Őszintén szólva nekem a Vámpírnaplók volt az a sorozat amit elsőnek elkezdtem 14 évesen azóta pedig egyik sem ütötte annyira a mércéjét nekem, de amiket felsoroltam majdcsak ugyanannyira tetszettek!

Tudom kicsit nehéz mert elég különböző sorozatokat soroltam fel de remélem azért tudtok segíteni!



2021. márc. 15. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Time Trax

A küszöb

X-akták

Millennium

Renegade - A fejvadász

Quantum Leap

Brimstone - Pokoli szolgálat

Sötét angyal

Happy!

Gomorra

Ash vs Evil Dead

Rémvadászok

Sanctuary – Génrejtek

Constantine

Halottak völgye

A megtorló

Warrior

Londoni rémtörténetek

Banshee

2021. márc. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én vártam a "30 ezüst" folytatását, mert annyira lekötött, de csak 8 részes volt. Ha szereted a horrort/vígjátékot és nem láttad még tudom ajánlani, vagy a fantasy/szellemes "Kulcs a zárját" Lock and key is ami kb. a 8-ik epizódik élvezhető. Régebbi sorozat ami nagyon tetszett a Blackmirror-Fekete tükör, a Westworld scifi, Wineward pines fantasy/horror, vagy az OA miszikus/scifi.
2021. márc. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Supernatural. Nagyon hosszú sorozat, de senki nem kénszerít hogy nézd végig így szerintem elkezdeni mindenképpen érdemes :D Nem hiába csináltak belőle ilyen sok évadot
2021. márc. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3as válaszoló

Néztem azt is! :) jó sorozat valóban

2021. márc. 15. 15:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

La casa de papel

Feketelista

Homeland

2021. márc. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Quattrola válasza:
100%
Netflix : A NAGY BANKRABLÁS Nem lehet abbahagyni...!
2021. márc. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen egyéni, kit mi köt le, tesómnak ami unalmas nekem pl. bejön.
2021. márc. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Stranger Things

Nagy pénrablás

Sabrina hátborzongató kalandjai

2021. márc. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ja és a the end of the f***ing world még
2021. ápr. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!