Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A tvájlájtban Edward hogy...

A tvájlájtban Edward hogy ejti teherbe Bellát, ha a vámpíroknak nincs vérkeringése?

Figyelt kérdés

Érdekelne. :D

Továbbá, ha nem egy fajba tartoznak (eltérő a kromoszómák száma) akkor elvileg utódot se képesek létrehozni (Biosz rulzz)...


Ezt magyarázza el nekem valami tvájlájt fan, kérem. :D


2010. aug. 18. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Biológiailag a vámpirizmus is lehetetlen... halott emberek járnak, kelnek mintha mi sem történt volna.


Ez egy regény, fikció.

2010. aug. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tvájlájt önmagának is ellentmond egy csomó mindenben - pl. hogy a vámpírok nem bírják abbahagyni a vérszívást, ha megérzik, ahhoz képest a második résztől kezdve már tök jól bírják... és ez csak egy. Nem kell ezeken agyalni, mese, ugyanolyan, mint amikor a királylányt elrabolja a sárkány,aztán ahelyett, hogy megenné, feleségül veszi :D
2010. aug. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hello!

Ne tudom kielégítő lesz-e a válaszom, de én pont nem rég olvastam, és abban úgy volt benne, hogy ugyebár két vámpírnak nem lehet gyereke mert nem változik a testük. De egy ember teste, egy nőé képes változni, a vámpír férfiak bár nem képesek változni de nekik nem is kell mert bármelyik férfi nemzőképes tizenéves korától majdnem egészen haláláig, szóval benne megvan ez a hajlandóság és mivel Bella teste nincs " lefagyasztva, vámpirizála" ezért ő neki ez a változás már nem jelent gondot, mert képes rá.

Én így olvastam :S

Remélem sikerült érthetően leírnom, ha nem akkor írj!

2010. aug. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Emberek, megvan a válasz!

Egyetlen kulcsszó elég lesz, hogy végül mindenki számára világossá váljon a dolog.


HULLAMEREVSÉG. :D

2010. dec. 28. 00:25
 5/5 anonim ***** válasza:
XD ezen sokáig gondolkoztál?XD
2011. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!