Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a Black ház...

Szerintetek a Black ház nővérei című fanfilm végén mitől kezdett el zenélni a zenélődoboz?

Figyelt kérdés

Az a zenélődoboz úgy volt megbűvölve, hogy akkor kezd el zenélni, amikor szeretetet érzékel. Először akkor szólal meg a film során, amikor Narcissa és Androméda együtt nevetnek Bellatrix esküvője előtt. Akkor egyértelmű, hogy azért szólalt meg, mert ők szeretik egymást.

Másodszorra a legvégén szólal meg, amikor Bellatrix elmondja Narcissának, hogy Frank és Alice Longbottom tudnak valamit és ők segíthetnek megtalálni és visszahozni Voldemortot. Erre Narcissa mondja, hogy kész, vége, Voldemort halott, nem lehet visszahozni. Bellatrix ezt nem fogadja el. Aztán Narcissa azt mondja, hogy megígéri, hogy elpusztítja a merengőt, csak Bellatrix ne tegye, amire gondol, hogy meg akarja tenni. (Itt nyilván arról van szó, hogy ne kínozza meg Longbottomékat) Pont ezek után a szavak után szólal meg a zenélődoboz. Erre Bellatrix nem mond semmit és elmegy.

Az első gondolatom az volt, hogy azért szólalt meg a zenélődoboz, mert Narcissa még mindig szerette Bellatrixot. Annak ellenére is, hogy az előbb párbajoztak, és Bellatrix olyan gonoszságokat vitt véghez, amikkel Narcissa már szerintem nem tudott egyetérteni. És még azt is bevállalta volna, hogy elpusztítja az emlékeit, csak azért, hogy Bellatrix ne kövessen el még egy szörnyűséget. Talán érezte, hogy ez lesz Bellatrix veszte és emiatt fogják elkapni.

De aztán később eszembe jutott, hogy az is lehetséges, hogy nem ezért szólalt meg a zenélődoboz, hanem mert érezte Bellatrix Voldemort iránt érzett szeretetét. Hogy amikor már mindenki más feladta a reményt és elhitte, hogy meghalt, ő még akkor se volt képes elfogadni és még ilyen őrültségekre is képes volt érte.

Szerintetek mitől szólalt meg? Ti hogyan értelmeztétek?



2021. márc. 16. 15:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Én Blla Voldemorthoz kapcsolódó érzelmeire értelmeztem. Mert szerintem Cissy még tényleg szerette ugyan, ahogy Dromedát is, éppen ezért volt neki olyan fontos az a merengő. De ettől még akkor, és ott szerintem nem "volt benne a levegőben" Narcissa szeretete Bellatrix iránt. Viszont, és úgy gondolom, a Voldemortos igen.
2021. márc. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!