Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Harry Pottert vagy a Karib-t...

A Harry Pottert vagy a Karib-tenger kalózait szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
Harry Potter alatt a filmekre gondolok.

2021. márc. 16. 20:28
A kérdező szavazást indított:
Harry Potter
A Karib-tenger kalózai
Mindkettőt ugyanúgy szeretem
60 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen más kávéház a kettő, de mindkettő szórakoztató, izgalmas és látványos jó karakterekkel. Szóval nálam nagyjából egál.
2021. márc. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem lehet összehasonlítani őket. De ha választanom hogy egy HP-t vagy egy KT-t nézzek meg akkor Harry Potter. Szóval így lehet választani. ,:D
2021. márc. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettőt imádom.
2021. márc. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Karib jóval ügyesebb filmek, mint a HP.


Potter filmek nekem gyengék lettek. Ezeket láttam előbb, és elvette a kedvem a könyvtől. Aztán 10 évvel később olvastam a könyveket és azóta is többször. Pl ma a 3. könyvet olvasom.

A filmek továbbra is borzalmasan.


A Karib tenger kalózai nem könyv lecsupaszított, és lényegi részeket kihagyásával készült. Azokat sokkal ügyesebben filmre vitték.

2021. márc. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
7%
Messze minőségíbb film sorozat a Harry Potter.
2021. márc. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
"Messze minőségíbb film sorozat a Harry Potter" indoklás?
2021. jún. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%

IMDB

Harry Potter alatt ott vannak a J.K.Rowling könyvei, ez fent tartja a film folytatásoknál a tartós minőséget.


A Karib tenger kalózai egy jó koncepcióra épül (kalózok,Jack Sperrow), de nincs alatta könyv így folyamatosan romlik a mínősége, mint ahogy az ilyen tucat franchise-nál lenni szokot. Elég megnézni az IMDB értékelését.

2021. jún. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!