Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szellemekkel suttogó:Jim és...

Szellemekkel suttogó:Jim és Melinda összejönnek valamikor újra Jim halála után? Jim/Sam-nek visszatérnek majd a Jim-es emlékei?

Figyelt kérdés
Bocsi, csak most épp itt tartok, és nagyon kíváncsi vagyok ><
2010. aug. 19. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen,visszatérnek,mikor meg akarja menteni Melindát,ás a víz alatt marad levegő nélkül,és a halálközeli élményben így visszaemlékezik,és teljesen elfelejti Sam-et ,és csak simán Jim lesz,de Melinda elmondja neki,hogy Ő meghalt,és ,hogy Sam testében van!
2010. aug. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hálelúúúúúúúúúúúúújá : D Köszönöm, megmentőm : D Örök hála, hoy visszahoztad a fényt az életembe : PP
2010. aug. 19. 11:02
 3/9 A kérdező kommentje:

Amúgy van rajtamkívül olyan aki sírt amikor Jim meghalt? xd

Én 15 leszek, és még tudtam is hogy meg fog halni, mert fanatikus vagyok és utána néztem >< és mégis sírtam : D

2010. aug. 19. 11:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Barátnőm,aki 20 éves xD
2010. aug. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Melinda terhes is lesz :D
2010. aug. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezt reméltem : D De már most az, vagyis a Jim Jimtől, vagy a Sam Jimtől? Mert az sajna nem ugyan az :/ Ha meglátom a tükörképét, és belegondolok, hogy amúgy most így nézne ki, elkap a hányinger ><
2010. aug. 19. 21:06
 7/9 A kérdező kommentje:

Ja és nem tudjátok hogy hanyadik résznál jönnek vissza az emlékei? Meg hogy Jim végig ottmarad Melindával abban a testben, vagy valahogy elmegy?


Meg amúgy elég vicces, mert volt már egy olyan rész, amiben egy szellem beleköltözött egy másik ember testébe, de az oszlásnak indult.. Ez meg nem ^o) Bár lehet hogy azért, mert Jim szinte rögtön a halál pillanatában belé költözött, azt meg ki tudja. Már nem emlékszem : D

2010. aug. 19. 21:09
 8/9 A kérdező kommentje:

Na 2 kérdésemre választkaptam filmnézés közben :) Ha valakit érdekel.

Melinda a rendes Jimtől lesz terhes,még mielőtt Jim meghalt volna. És ez 8 héttel a halál után derül ki.


Jim pedig a 4. évad 18. részében kapja vissza az emlékezetét :) Nagyon jó rész.

2010. aug. 21. 12:44
 9/9 anonim válasza:
Sam vmikor visszakapja Jim fejet? Vagy fordítvaxd
2019. aug. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!