Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Zack Snyder - Az igazság...

Zack Snyder - Az igazság ligája vélemény?

Figyelt kérdés

Gondoltam nyitok egy beszélgetést róla, kinek mi a véleménye.


Mi tetszett benne?


Mi nem?



2021. márc. 18. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Picivel érdekesebb lett de ugyan úgy szar film.

Nem olyan lett mint például egy Gyűrűk ura/Hobbit bővített változat, ahol a bővített verzió hozzá adott a filmekhez fontos szálakat. Itt ezt nem éreztem.

2021. márc. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Meglepő, amit írsz.

Tény, hogy bizonyos szinten korlátozva volt, mivel nem forgatták újra az egészet, de ennek ellenére (szerintem) amit kihozott belőle Snyder az remek!


Sokkal jobban át lehet élni, mélyebbek bizonyos karakterek. A főgonosz is sokkal nagyobb szerepet kapott.

Sok gagyi és kínos poén ki lett vágva. A stílus is jót tett a filmnek, bár vicces, hogy megint egy DC film lett ilyen sötét tónusú/hangulatú. 😀 Mintha máshogy nem lehet jó DC filmet csinálni.


Ettől függetlenül ment a zöld. Mindig jó ellenvéleményt is hallani. Persze rajongója nem lettem a filmnek, azt hozzáteszem, de mindenképpen jobb lett.

2021. márc. 18. 22:17
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Egyszerűen vacak, rémes adaptáció. A történet nem elég erős és kifejezetten "nagyobb a füstje, mint a lángja" érzést kelt, a karakterek pedig köszönőviszonyban sincsenek nemhogy a képregényes változataikkal, de még az animációsokhoz vagy videójátékosokhoz se. Synder nem ért ezekhez a karakterekhez és a világukhoz, mintha egy gagyi fanfiction lenne filmre véve.
2021. márc. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"bár vicces, hogy megint egy DC film lett ilyen sötét tónusú/hangulatú."


Ez a rendező sajátossága. Ha megnézed a többi filmjét mind ilyen

2021. márc. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%
Gal Gadot jó benne mint mindig és ennyi.
2021. márc. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szerintem amúgy pont Gal Gadot nem annyira jó, ahogy a WW1984 sem tetszett. Nagyon túl van tolva, de ez egyéni vélemény.


#4 Persze, ezt tudom.


#3 Értem, amit írsz, de a kérdés most nem erről szólt. A 2017-es Igazság ligája is ugyanúgy "rémes adaptáció" akkor a szemedben. De itt most az volt a lényeg, hogy annak fényében milyen lett az új változat. Hiszen sokkal másabb nem tudott lenni ugyanabból a nyersanyagból.

2021. márc. 19. 06:43
 7/7 anonim ***** válasza:

#5 szerintem igazad van xd

Amúgy nekem nagyon tetszett a film.

Én nem vagyok DC fan, sőt nekem a 2017-es verzió egyentalán nem tetszett, de ez most szerintem rohadt jó lett.

2021. márc. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!