Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miraculous 4. évad spoilerek?

Miraculous 4. évad spoilerek?

Figyelt kérdés
Aki nézi a Miraculous-t az tud a 4. évadból már spoilereket vagy akármilyen infót? Én annyit tudok hogy Marinette lesz az őrző. Még mit lehet tudni? A válaszokat előre is köszönöm :)

2021. márc. 20. 17:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Még sehol nem jelent meg a 4. évad. Spanyolországban március 23. fog. Angolul pedig csak hetek múlva.
2021. márc. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
Macska meghal, és Katica feláldozza a két talizmánt, hogy feltámassza.
2021. márc. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Facebookon vannak angol csoportok, ott nézelődj.

Most nincs időm összeszedni, képek vannak, az előzetes leírása.. lesz új méhkirálynő, turbózott jojó..

Adrien halálát azt hiszem Astruc mondta de sokan nem hiszik el, egy rész történetének esetleg, de ő azt mondta, hogy talán egy évadig halott lesz. Hát azt még Havas Jonnal se merték bejátszani a Trónok Harcában. :D

2021. márc. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
17%
Ja és az évad ősszel jön. Most a Shanghai jön.
2021. márc. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Én is olvastam, hogy az írók meg fogják ölni Macskát, és nagyon elszomorított. Én mindig azt szerettem volna, hogy ketten egyenrangúak legyenek, egyformán járuljanak hozzá a dolgok megoldásához. Ezzel szemben mindent Katica old meg, mindenre ő jön rá, mindent ő hoz helyre, ő a bennfentes, Macska pedig egy csatlós akit az első percben kiütnek vagy elbarmolja a dolgokat és meg kell menteni. Most a 4. évadban pedig Katica lesz az őrző, Macskát kukázzák, Marinette Lucaval jön össze, azt hiszem nem is fogom nézni. Bocs az offért. :(
2021. márc. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Remélem végül nem hal meg Macska:(

2021. márc. 22. 11:36
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Itt van az összes hivatalos spoiler: [link]

Néhány részt előrehoznak a 4. évadból, az első része március 27-én fog kijönni.

2021. márc. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7-es, nagyon köszönöm!
2021. márc. 23. 13:32
 9/17 Egy ember lol válasza:
37%
5-ös ha tényleg ez lesz én sem fogom nézni :c
2021. márc. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy megölik, akkor is max annyi időre, mint Elzát meg Annát. Ez gyerekeknek szánt sorozat, halott macskával biztos nem fejeznek be részt.

Esetleg úgy, hogy csak macska "hal meg", de Adrienként megmarad.

2021. márc. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!