Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Láttátok már az új Igazság...

Láttátok már az új Igazság Ligáját? Hogy tetszett?

Figyelt kérdés

2021. márc. 20. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem marha jól sikerült. Látványos, izgalmas. Picit sokan lelkiznek benne és rohadt sok közhellyel dobálóznak, de összességében szerintem egy nagyon jó film.
2021. márc. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%

A rajongóknak biztos hogy tetszett már csak szimpátia miatt is. De nekem aki csak egy jó filmet szeretett volna látni van egy konkrét véleményem róla ami sokaknak nem fog tetszeni de azért leírom.


Elsem kellett volna készülnie, annyira szar film hogy az már fáj. A karakterek is teljesen laposak, mindenki fapofával 4 órán keresztül az ember nem tud azonosulni egyikkel sem, komolyan a legtöbb érzelmet stephenwolf produkálta egyetlen jelenet erejéig.


Ez tipikusan az a film amit a nagy felhajtás ellenére egy hónap múlva mindenki elfelejt hogy létezik

2021. márc. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
#2 Nagyobbat nem is tévedhetsz
2021. márc. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek, én még nem láttam. De félek is megnézni...

Nekem már a Batman Superman ellen című filmnél megbicsaklott valami.

Az egész film mesterséges volt, látszódott rajta, hogy CGI, zöld vászon előtt készült....Az Igazság Ligájánál meg főleg.

A Marvel-filmeket, ahogy néztem, ott nem volt ennyire szembetűnő a dolog.

Olyanok ezek a DC-filmek, mintha valami 90-es évekbeli technikával készültek volna...

Pedig elég érdekes, hogy a 90-es években még a DC vitte a prímet, s a Marvel lekörözte őket.

2021. márc. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!