Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik volt a kedvenc Terminát...

Melyik volt a kedvenc Terminátor filmed?

Figyelt kérdés
Szavazd írd meg sorban tetszés szerint és írj mindegyik részhez legalább egy mondatod miért tetszett vagy épp miért nem!

2021. márc. 21. 13:21
A kérdező szavazást indított:
Terminátor 1
Terminátor 2
Terminátor 3
Terminátor 4
Terminátor 5
Terminátor 6
Terminátor (Sorozat TSCC)
32 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a legelső a kedvencem. Valahogy a többi már kicsit szétcsúszott nekem, az elsőbe még megvolt a lendület.
2021. márc. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Az első.

Igazi túlélő horror hangulata volt még.


A második is jó akciófilm, de nekem a családi/humor vonala nem jött be.

2021. márc. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1-4 kb sorrendben, viszont a 6-dik legalább az 5-et meg tudta előzni.

A sorozatot ha be kéne illesztenem akkor valahovaa 3. elé vagy mögé csúszna be, az a baj ugye elég ingadozó volt, mármint voltak jobb sé rosszabb epizódik is.

2021. márc. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

A sorozatot nem láttam, filmből is csak az első három részt eddig! Szerintem eddig a 2. rész volt a legjobb: a helyszín korhű '80-'90-es hangulata, és az akcióval vegyített abszurd dolgok... anno gyerekkoromban sokszor láttam!

Az 1. is hasonlóan jó, de kicsit kevésbé, a 3. nekem abszolút nem jött be, főleg a világvége miatt, meg amúgyis tucatfilm érzetet adott!

2021. márc. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
#4-es vagyok. Bocsi, közben beugrott a sorozat is, és de igen láttam, annyira nem volt nagy szám!
2021. márc. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első kettő, szerintem azok a legjobbak. A harmadik már elég gáz lett, a többit nem is láttam. A Sarah Connor krónikákból is csak pár részt néztem, mert untatott.
2021. márc. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a sorozat tetszett.
2021. márc. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
80%
Az első rész a kedvencem, utána a 2. A többi pedig számomra nem is létezik
2021. máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
A sorozat. Tetszett benne hogy tudták ötvözni a családi dráma/tini sorozatok elemeit, a sci-fi/akciófilmek elemeivel, és beültetni a Terminátor univerzumába, úgy hogy közben végig izgalmas volt, tudtál azonosulni a szereplőkkel. Nekem a Terminátor valahogy mindig több volt mint egy sima robotos sci-fi, inkább az érzelmekről, a kapcsolatokról szólt, a kötődésről. Ezt az első két rész, és a sorozat maximálisan átadta. Az első részben a 80-as évek nosztalgikus romantikája. A 2. részben és a sorozatban pedig hogy milyen közeli kapcsolat tud kialakulni egy Terminátor és egy ember között. Lehet csak én magyarázom bele, de mintha lett volna a sorozatnak egy ilyen mondanivalója, hogy valójában az igazi gonoszak nem a Skynet és a Terminátorok, hanem az emberek.
2021. szept. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Hát az alap feltevés is, bár sosem hangzik el pontosan, hogy mire " állították be " a Skynetet, tehát mit kell védenie, de pl ha annyit kapott, hogy az USA-t kell megvédenie, és ebből kihozta azt, hogy az országra az emberiség a legnagyobb veszélyeztető tényező, az már alapból egy szép fricska, hisz egy gép, nem gonosz vagy jó.
2021. szept. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!