Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik videóból/filmből van...

Melyik videóból/filmből van ez a jelenet?

Figyelt kérdés

Én nagy Mary-Kate és Ashley rajongó voltam, vagyok és leszek világ életemben. Láttam minden videójukat, filmjüket, sorozatukat, de most találtam youtube-on egy videót (lentebb mellékelek linket), amiben van kétszer is egy olyan jelenet, amiben piros estélyi ruhában vannak és egymás tükörképét adják, előbb 0:50-nél, majd pedig 1:18-nál.

A kérdésem, hogy ez csak valami kis poén videójuk, - ha az akkor is kíváncsi volnék a teljes videóra, szóval, ha valaki tudja, milyen videó ez és hol lehet megtalálni, hálás lennék, ha meg tudná mondani - vagy van valami filmjük a New York-i bújócska után, amiről nem tudok (mert mondjuk csak Amerikában jött ki, itt Magyarországon nem). Utóbbi esetben azért lennék hálás, ha a film címét (és akár azt is, hogy hol/milyen oldalon található meg) valaki meg tudná mondani.


a fentebb említett videó linkje: https://www.youtube.com/watch?v=jTRq_oelBnE


Előre is köszönöm a válaszokat, főleg, ha hasznosak.



#film #videó #poén #Mary-Kate és Ashley
2021. márc. 21. 18:19
A kérdező szavazást indított:
Egy film (amiről eddig nem tudtam [mert pl csak Amerikában jött ki])
Egy kisebb videó
3 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"The Swan", Saturday Night Live, 29. évad, 20. epizód (2004).


[link]


[link]

2021. márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszi-köszi-köszi!!!
2021. márc. 23. 13:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!