Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jóbarátok függő vagyok, hogy...

Jóbarátok függő vagyok, hogy tudnék leszokni róla?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Én is az vagyok! Nem lehet leszokni róla! Ha más olyan film is van a tévében, ami egyidőben fut a jóbarátokkal, és engem az is érdekelne, én akkor is a jóbarátokat választom, pedig már ezerszer láttam minden részét! Ha programom lenne abban az időben, amikor leadják, akkor lemondom4 Nálad is ilyen szintű a függés? Amúgy van normális életem is! legalábbis volt! Remélem leveszik a tévécsatornák, mert bedilizek!
2010. aug. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Valkyrja ***** válasza:
100%
Egyszerű. Húzzátok ki a tévét a konnektorból. Brutális, de tévé és Jóbarátok nélkül is lehet élni :/ Nekem ez bejött régen, mikor agyontévéztem az agyam :S
2010. aug. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

miért akarsz róluk leszokni?Én is imádom őket ,pedig tini korom óta nézem,azóta már van gyerekem is,de még mindig meg tudom 1000x is nézni őket.Most már annyira sok időm nincs,de ha rossz kedvem van mindig hozzájuk fordulok :)

Még mindig jobb,mintha pl.a kocsmázásról kellene leszoknod :D

2010. aug. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Kezdj el How I Met Your Mother-t nézni!
2010. aug. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyanezt a választ akartam, írni, mint ő: 08-25 23:45 :)

Mind2 sorozat nagyon jó.

2010. szept. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az Így jártam anyátokkal tényleg nagyonjóó.

Én Doktor House függő vagyok. De én nagyon. Pl ha egy nap nem nézek meg min 4 House rész akk egyet sem. Bár lehet hogy Chase miatt nézem :D (L)

14/L

2010. szept. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!