Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen Ginny és Georgiához...

Milyen Ginny és Georgiához hasonló filmek/sorozatok vannak?

Figyelt kérdés
Most fejeztem be a sorozatot tegnap és sok sorozatot láttam már de ez kiemelkedett a többi közül és az eggykk kedbencemmé vált. Tudnátok esetleg hozzá hasonló filmeket/sorozatokat mondani?

2021. márc. 22. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Teenage bounty hunters
2021. márc. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%

Igazabol ki szokta mutatni az ahhoz hasonlo sorozatokat/filmeket...ha telefonon vagy akkor csak keress a sorira nyomj ra es ott meg nyomj ra arra h:more like this(nem tudom h magyarul mit ir de talán:tobb ilyen)es ott ki dob hasonlo filmeket/sorozatokat


A Moxiet mindenfelekeppen nezd meg,biztos tetszeni fog:3

2021. ápr. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi az offért, de 2 szerintem azért a Moxie nem hasonlít a Ginny&Georgia-hoz egy cseppet sem, én a sorozatot egyszerűen imádom de a Moxie baromira nem tetszett. Max annyi a hasonlóság, hogy mindkét esetben felmerülnek a társadalmi problémák, de a Moxieban nagyjából a feminizmusban ez ki is merül, míg a Ginny&Georgia sokkal összetettebb, romantikus, dráma és krimi is egyben, valamint rengeteg mély témát feldolgoz például (ön)bántalmazás, gyerekkori traumák, rasszizmus stb.

Bár amit most ajánlani fogok az se feltétlen hasonlít a sorozathoz, inkább a tiniszerelem van előtérben, a rasszizmus (egy bizonyos szinten), a gimis élet, barátok és dráma minden mennyiségben, valamint ebben a sorozatban is sok vicces jelenet előfordul. Never Have I Ever a címe.

De például ott van a Gilmore Girls is (vicces, mert a Ginny&Georgiaban meg is van említve) az semmiben sem hasonlít a sorozathoz, csak abban, hogy ott is a főszereplők az anya-lánya páros (de ez a sorozat inkább a romantikára és humorra épül, nincsenek ilyen mély rétegei).

2021. júl. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!