Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Snowpiercer 3 évad ? Szerintet...

Snowpiercer 3 évad ? Szerintetek lesz? És mit gondoltok sorozatról , alig várom már , hogy ki jöjjön a maradék 2 rész

Figyelt kérdés

2021. márc. 22. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen az a sorozat? Megéri elkezdeni nézni?
2021. márc. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen , nagyon érdekes , tűlkön ülve várom a következő részeket
2021. márc. 23. 18:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Elviekben igen de nem tudom


[link]


Mindenesetre én alig várom

2021. ápr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De nem hiszem hogy lessz mert SZERINTEM hangsúlyozom hogy csa szerintem ez a 2 rész volt a lezárás
2021. ápr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszul esett , hogy Mellanit nem tudták felvenni , fura lesz nélküle a többi évad
2021. ápr. 4. 23:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaz de én a jó oldalát nézem Alexandra , Layton és Ruth meg a többiek túlélték és Mr. Wilford legalább eltűnt én személyszerint utáltam egy nagyképű, idegesítő alak és szerintem az hogy melanie meghalt felesleges volt csak szegény Alexandra karakterét kínozták vele de minden esetre én bevallom a végén amit melanie írt a naplóba azon sírtam
2021. ápr. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!