Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Legjobb sorozat vagy film,...

Legjobb sorozat vagy film, amivel a Netflixen találkoztál?

Figyelt kérdés

2021. márc. 24. 16:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Queen's Gambit volt a kedvencem
2021. márc. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Fantasy témában a Winx Saga: A végzet volt a kedvencem. Sötétebb drámának a Control Z-t ajánlom. Ha valami misztikus fikciót keresel némi komoly jelentéssel, a Társadalom nagyon jó. A nagy pénzrablás egy érdekes műfaj, szerintem mindenkinek tetszhet. Tini drámaként ott van az Alexa és Katie. Romantikus filmként csak a Fiúknak-trilógiát tudom csak mondani.
2021. márc. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és light-krimi: Enola Holmes.

Gyenge horror: Kulcs a zárját

Dráma: Telhetetlen

2021. márc. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Lupin
2021. márc. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
La casa de papel, Queen's Gambit, The Dragon Prince, The Umbrella Academy, Unbelievable
2021. márc. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Queen’s Gambit, Orange Is The New Black, Lupin, The Umbrella Academy
2021. márc. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
50%

Nekem az újabbak tetszenek bár régebbit nem is nagyon nézek. Ajánlom ezeket:

Free Rein, Riverdale, Esernyő Akadémia, Outer Banks, Csókfülke, Fiúknak akiket valaha szerettem és az aktuális kedvenc Ginny és Georgia. Ezeket ajánlom ha a könnyebb típusúakat szereted.

2021. márc. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Sorozatok közül a La casa de papel, a Sabrina hátborzongató kalandjai és a Greenhouse Academy a három kedvencem. Az LCDP-ért egyenesen odavagyok🥰
2021. márc. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Akció film:Tyler Rake a kimenekítés,Six Underground -Hatan az alvilágból,Halhatatlan gárda, Pacific Rim lázadás (bár ez utobbit már szerintem Netflixről levették) , Beavatott 1,2,3

Sorozatok : Valós halál, The punisher, Luke Cage , Jessica Jones, Daredevil,iron fist, Shadowhunters,Titánok,Free rein,nagy pénzrablás, Cursed átkozott,

Vikinges sorozatok vagy csak szimplán régen játszodik: the witcher,the last kingdom(magyarországon forgatták,kivéve a 4. Évad a vírus miatt),Vikings,

Horrror:locke &key (bár ez szerintem nem mondható annak , nincs benne semmi ilyesztő) , Van helsing (a sorozatrol beszelek, ha szereted a zombikat , csak ajanlani tudom) gyilkos eső(bár ez swm annyira horroros , inkább túlélős )

2021. márc. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

Dark

The umbrella academy

The Rain

Brooklyn 99

Ozark

Anne with an E

Locke&key

Outlander

Once upon a time

Sherlock

You

2021. márc. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!