Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki emlekszik?

Valaki emlekszik?

Figyelt kérdés
Huha... meg regebben, 8-9 evvel ezelott volt egy sorozat, eleg beteg dolgok voltak benne, mar nem emlekszek pontosan, de magas, rocker, szeles, motoros ferfiak voltak benne... Az egyik mindig aztmondta hogy “fingom sincs”.... “beteg dolgok voltak benne” jo, hat gyerek fejjel nekem nagyonannak tuntek. Valaki emlekszik erre? Egesz ejjel/nappal azon gondolkodok, hogy mi lehetett a cime. Ha valaki ismeri es emlekszik a sorozatra, eltudna kuldeni a cimet? (gagyi sorozat volt amugy) koszonom:)

2021. márc. 26. 03:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Kemény motorosok?
2021. márc. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jahxd
2021. márc. 26. 19:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen beteg dolgok voltak benne?

Azért kérdezem, mert akkor rákeresnék és lehet, hogy megtalálnám.

2021. máj. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 már nem emlékszem, de ez egy Nickelodeon sorozat volt asszem. Egyébként... Lehet hogy ez a sorozat miatt lettem olyan, amilyen. Szeretetem.
2021. dec. 15. 00:21
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerettem*
2021. dec. 15. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!