Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tényleg a pókember no way...

Tényleg a pókember no way home lesz Tom Holland utolsó Marvel filmje?

Figyelt kérdés

Mert lejár a szerződése.

Ha őt ezért mondjuk kinyírják a filmjében és nem tudom mit csinálok.

Meghoszabbítják a szerződését?



2021. márc. 31. 01:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

Elég pozitív visszhangja van Tom Holland pókemberének, szeretik a rajongók is.

Az lehet, hogy egész egész film már nem lesz vele, de én például el tudom képzelni, a készülő új Dr. Strange filmben, ugyanis ott a mutiverzum körül forog majd a történet.

Én ha már úgy alakult, hogy Tony meghalt, így lehet hogy Strange veszi át a mentor szerepét és segíti pókembert.

Illetve, ha behozzák ezt a multiverzumot, akkor további történetek is jöhetnek.

2021. márc. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg még ott tart a dolog, hogy Igen. De ez azért szerintem is változni fog. Biztos megegyezik valahogy a Disney, és a Sony. Legalabbis remelém.
2021. márc. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14%
Kövezzetek meg, nekem semmi extra a gyerek. Amúgy is erőltetett karakter, nem igazán illik bele az egészbe. Nekem annyira nem hiányozna.
2021. ápr. 11. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3as! Én nem azt kérdeztem h neked hiányozna e hanem azt h ez lesz e tom utolsó marvel filmje
2021. ápr. 11. 11:02
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem Hiszem.

Már sok mindent mondtak, pl: a pókember 3 nem lesz az mcu része, aztán HOPP, mégis az lessz. 99.99999999999999999999999999999999999999999% hogy lesz még! Sőt szerintem Tom Holland is élvezi a forgatást. És ami a legjobb érv, hogy a pókember az egyike azoknak a filmeknek a marvelnél ami az egyik legtöbb pénzt hozza.

2021. máj. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!