Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyire érdekelnek a random...

Mennyire érdekelnek a random újonc sorozatok?

Figyelt kérdés
Mennyire keresitek az esetlegesen zseniális újdonságokat? Vagy bőven elvagytok a nézős sorozataitokkal?

2021. márc. 31. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Minden évben felveszem a listára azokat az újoncokat amik a berendelési időszakban kihirdetésre kerülnek, esetleg abból még az első pilotkritikák után szelektálok. De annyi régivel le vagyok maradva, hogy 2012 óta is még vannak újoncok amiket nem sikerült elkezdeni, közben már rég kaszálva is lettek.


Én csak darálok, tehát amikor lemegy egy évad akkor egyben megnézem, amit közben kaszálnak, annak vége. Jelenleg 76 futó sorozat van amit követek, és ez nagyjából le is fedi az egész évet, mire végignézem őket.

Idén azonban taktikát váltottam, és elkezdtem azokat nézni amiket eddig nem tudtam, és már kaszálták is őket, hogy fogyjon a nézendők száma. Ebből is van 92 darab, az idei év célkitűzése ennek a mennyiségnek a minimalizálása. Emellett eddig minden elkezdett sorozatot befejeztem akkor is ha nem tetszett, viszont tavaly óta elkezdtem elengedni őket, és ha valami szar akkor nem erőltetem (ez eddig 18 darab az 590-ből).

2021. márc. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
semennyire, 10 éves sorozatok is vannak a listámon, ha már megy egy és nagyobb figyelmet kap akkor felírom annak a címét is
2021. ápr. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!