Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Godzilla Kong ellen, most...

Godzilla Kong ellen, most akkor ki is győzött? (SPOILER!!!)

Figyelt kérdés

A hajón egyértelműen Godzilla, a városos ütközetben Kong, utána a városos küzdelem második menetében megint Godzilla. Ezután fel is kellett éleszteni Kong-ot. Utána jött a Mecha, aki majdnem megölte Godzillát, már alig tudott menni. Azután mikor a Mecha meghalt megint kialakulóban volt egy küzdelem, érdekes mód Godzilla teljesen rendben volt már míg Kong még mindig félig halott, de aztán Kong végül eldobta a fejszét.


Szóval akkor ez most Godzilla győzelem vagy döntetlen?


És mi volt az a befejezés? Kong-ból látványosság lett? Mondjuk az eredetei King Kong-ban is azért vitték a városba.



2021. márc. 31. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én egész idő alatt azon gondolkodtam, hogy hova lett a Föld magja és miért élnek fotoszintetizáló növények olyan helyen, ahova soha nem süt a Nap.

Erre még 200 éve Jules Verne is gondolt és gombák töltik be a növények szerepét a regényében. Azt hiszem mostanra tényleg nagyon elbutultunk.

2021. márc. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Volt ott nap. Mondjuk azt én sem értem, hogy hogyan, de lényegtelen is. Szerintem ez nem az a film, ahol ezt fel kell róni. Volt több baromság is benne. Pl.: a végén mikor leöntik azt a számítógépet és mechagodzilla ledermed, meg alapból hogyan jutnak le egy ilyen szuper titkos helyre csak úgy simán?


De nem érdekelt.

2021. márc. 31. 21:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Godzilla győzött
2021. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az volt a furcsa nekem a végén, hogy Mechagodzillát Kong ölte meg, míg Godzilla csak volt magának. Azután miután a mecha elesett Kong összerogyott, Godzillának meg már semmi baja sem volt.
2021. ápr. 1. 05:04
 5/7 Alex2002_03_03 válasza:
100%
Elég érdekes film volt a részemről, valami eseménydúsabb filmre számítottam, nekem ez a robotos téma nem nagyon jött be (ha már elvileg a mecha átvette az “irányítást” egy kompjúter leöntése vízzel miért kapcsolja ki, értem én hogy “satelites” kapcsolatban vannak, de akkor is így értelmetlen az egész). A többi pár harcuk a filmben jóra sikeredett Godzillának és Kongnak, mind kinézetileg mind technikailag. Amit felhoztatok hogy gáz volt, hogy a tinik bejutottak csak úgy egy ilyen bázisra, az nekem is szúrta a szemem (főleg, ha már elkapták őket lent miért nem bezárták őket egyből?) de ez általában sok filmben/sorozatban előfordul, szóval eltekinthető. A növényes rész (előző komment) elmegy, aki nem szemfüles nagyon az észre sem veszi. Ghidora koponyájával azt hittem valami jobbat fognak kreálni, meglepett mikor csak annyira kellett hogy összekösse az emberi pilótát a robottal. Valamint hogy ki győzött, szerintem döntetlen, mivel egyszer Godzilla meg is kegyelmezett Kong-nak (de mióta megvolt Kongnak a balta, valami kötődést éreztek egymás iránt szerintem, legalább is a viselkedésük alapján) a végső harcban pedig az empátia megmutatkozott mindkettőjükben. Godzilla pedig azért épült fel könnyebben a sérülésekből szerintem, mivel szerintem ő jóval idősebb (meg persze a szörnyek királya) mint Kong, és a hátán lévő tüskék/alapból a bőre elég vastag és megtudja védeni, miközbe Kong már abban haldokolt hogy párszor megkarmolja. Ha figyelembe vesszük az apró bakikat 7/10, ha pedig nem,- nem nagyon unatkoztam közben szóval 9/10
2021. ápr. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább döntetlen lett. Amit én nem értettem az csak az, hogy Kong ütései miért voltak annyira gyengék.
2022. dec. 31. 18:37
 7/7 A kérdező kommentje:
Így utólag még ez jutott az eszembe.
2022. dec. 31. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!