Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ezt nem értem a Gotham sorozat...

Ezt nem értem a Gotham sorozatban. (Jerome-Jeremiah) Valaki elmagyarázná?

Figyelt kérdés

Először is, Jeremiah a nevetőgáztól őrült meg, vagy mindig is őrült volt, csak elnyomta azt az énjét? Ha a nevetőgáztól őrült meg, akkor hogyan tudta leplezni utána még Bruce előtt amikor találkozott vele. Hisz aki kapott a méregből az egyből megőrült, és nem volt magánál, de ő még utána is magánál volt, annyira, hogy leplezni is tudta, hogy megmérgezték.


A 4.évad 20.részében Jimnek készült egy videó, amiben Jerome beszél. Abban a videóban akkor nem is Jerome, hanem végig Jeremiah volt, csak beöltözött Jerome-nak? Mert úgy veszi le a Jerome állarcot. Meg Jerome követőihez is ő szólt a hangosbemondóban, és nem Jerome volt?


Jeremiah komolyan gondolta, hogy Bruce igazából Jerome, csak felvarrta magára az arcát? Vagy csak színjáték volt, és igazából tudta, hogy Bruce nem Jerome? Viszont mire volt jó a színjáték, ha az volt, meg az, hogy eljátszotta, hogy mennyire fél még mindig Jeromtól, ha tudta, hogy meghalt?


És Jeremiah arca alapból olyan fehér? Mert amikor a temetőben leleplezi magát, hogy őrült, akkor letörli az arcáról a bőrszínét, mintha az csak smink lett volna, és alatta tök fehér az arca.



2021. ápr. 1. 02:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Jerome egy spéci gázt fejleszt ki Jeremiahnak,hogy kihozza belőle az őrültet és onnantól Jeremiah végig szivatja Bruce-t.A videóban Jeremiah van Jeromenak maszkírozva.Jeremiah ásatja ki Jerome-ot a sírból .A számára kikevert gáztól fehéredik el az arca.
2021. ápr. 1. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De akkor, ha a gáztól őrült meg, akkor hogy tudta utána még Bruce előtt leplezni? Mert a többiek akik kaptak a gázból megállás nélkül röhögtek, meg nem voltak már maguknál utána, de ahhoz képest ő józan maradt, és tudta leplezni egy ideig.

És akkor, ha csak színjáték volt, hogy azt hitte, hogy Jerome még életben van, meg, hogy Bruce Jerome, ennek mi értelme volt? Vagy mi célja volt ezzel, hogy ezt eljátszotta?

2021. ápr. 1. 13:46
 3/5 anonim ***** válasza:

A gázt speciálisan neki keverték ki ezért nem hülyült meg annyira,Bruce elött meg még nem akarta leleplezni magát míg Gordon meg nem hal.

Azt még sem mondhatta,hogy ő ásatta ki Jerome-ot.

2021. ápr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi!
2021. ápr. 1. 16:23
 5/5 anonim ***** válasza:

fhu, tudom későn írok, de én is szeretnék ezekre válaszolni.


szerintem Jeremiah mindig is őrült volt, csak nem mutatta, a nevetőgáz csak felerősítette a pszihopata énjét.


A felvételen már nem lehetett Jerome, hisz ő halott, így egyértelműen az végig Jeremiah volt.


Ez mondjuk jó kérdés. Szerintem az már csak a színjáték része volt, hogy Bruce kivigye a temetőbe.


Nem volt fehér alapból, a nevetőgáz miatt lett olyan, de végül az lett az "alap" bőrszíne

2022. nov. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!