Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki segít nekem . Nyugiban...

PajDani kérdése:

Valaki segít nekem . Nyugiban nézem a zöld íjász sorozatot és egyszer csak mikor eljutok a 3 évad 8.részig teljesen más az egész.?

Figyelt kérdés
Arról tudtam hogy a srác akibe bele csapott a villám felkelt, de mikor az elején az előző részek tartalmából mutatják azt a részt mikor Oliver Queen beszél vele a tetőn arról hogy az ereje nem lecsapott rá hanem kiválasztotta.És ebben a részben meg már olyan megszokott hogy benne van a csapatukba melyik rész volt ez ahol rájöttek hogy ereje van.?

2021. ápr. 2. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az Íjász harmadik évadával már párhuzamosan fut a Flash első évada. Későbbi évadok alatt bekapcsolódnak a Legendák és Supergirl is. És minden évadban lesz egy-két ilyen crossover epizód, ami az egyik sorozatban kezdődik és a többiben foltatódik.
2021. ápr. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.De amúgy nincs egy oldal ahol ezt megírják hogy mi mihez kapcsolódik hogy az illető aki nézi jobban összetudja tenni.Te már végignézted.?
2021. ápr. 3. 12:30
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Én innen néztem a sorrendet. Szinte teljesen párhuzamos lesz az egész.

2021. ápr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen de inkább abbahagyom és nekiállok egy másiknak :)
2021. ápr. 6. 15:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy nézheted külön is, de elég, ha pl a Crossoverekig szinkronba hozod őket. Bar összesen 4 sorozat kapcsolodik egybe. (Arrow, Flash, Supergirl, Legends of tomorrow) De hidd el megéri.
2021. ápr. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
rendben
2021. ápr. 6. 22:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is köszi #3 !!
2021. máj. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó lenne a link, de az sem tökéletes, volt, hogy flash elveszíti a gyorsaságát, aztán megjelenik az arrowban villámként, következő flacóshban megint nincs gyorsasága meg a Vixen sem igazán jól lett oda berakva, de mindegy, azért jó.
2021. jún. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!