Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Zack Snyder: Az Igazság...

A Zack Snyder: Az Igazság Ligája és a 2017-es Az Igazság Ligája közt milyen összefüggés van a sztori szempontjából?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy az új felülírja a régit, vagy párhuzamos világokban játszódnak (a többi DCEU film ugyanaz, de a világok Az Igazság Ligájában különböznek) vagy mi van?


Illetve a 2021-es film 2017-ben vagy 2021-ben játszódik?



2021. ápr. 2. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A két film igazából egy és ugyan az a story csak a 2021-es sokkal bővebb és jobb (4+óra).

Snyder nem volt megelégedve a 17es vágással, ezért újra vágta az egészet mert ahogy mondta szét barmolták a filmjét. Véleményem szerint nem tévedett sokat a Snyder vágás sokkal jobb lett.

2021. ápr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ismerem a film létrejöttének történetét. Engem viszont az érdekel, hogy ezt a film univerzumán belül hogy magyarázzák. Mert a 2017-esben nem Darkseid hanem Steppenwolf harcolt párezer éve a régi istenekkel, az amazonokkal, az atlantisziakkal, az emberekkel és a lámpásokkal. Ha eltekintünk a kinézetbeli különbségektől, ez még akkor is egy elég nagy változás.

Tudtommal mindkettő a DCEU része, mégis az egyik üti a másikat sztori szempontból.

2021. ápr. 2. 12:57
 3/4 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem ők maguk se tudták mit akarnak. Kiadtak egy régi filmet pár új jelenettel és akkor ezen megy a nagy orgazmus világszerte már 3 hónapja.
2021. ápr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében alternatív univerzum, DE az összes rendező Snyder változatát tekinti kánonnak, és az Aquaman, Flash, Shazam stb. filmek mind Snyder Igazság Ligájának kontinuitását követik.
2021. ápr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!