Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy filmet, de nem...

Keresek egy filmet, de nem tudom a címét - valaki tud ebben segíteni?

Figyelt kérdés

A film, amiről szó lenne, több mint tíz éves, és műfaját tekintve valami horror vagy thriller-féleség lehet, ha az emlékezetem nem csal. A konkrét sztorira már nem igazán emlékszem, csak foszlányok maradtak meg belőle, és remélem, hogy azokból valakinek dereng majd valami.

Egy fószer bekerül valami őrült háznak a kastélyába, és menekülnie kell a ház lakói elől, mert azok meg akarják ölni. A falakban emberek laknak, van, hogy egy kisgyerek segítségével oda menekül ez a férfi, és próbál egérutat nyerni, és a ház ura ráuszítja a kutyáját (rotweiler), és közben folyamatosan a falba lövöldöz. Azt hiszi, hogy eltalálta a férfit, közben a kutyáját lőtte agyon. Aztán volt benne egy olyan jelenet is, amikor a férfi belépett egy ajtón, ami minden bizonnyal valami pince lehetett, de ott felakasztott tetemek csüngtek, amikről le volt nyúzva a bőr, és folyamatos sikítozás, és jajgatás hallatszott valahonnét.

Sajnos csak ennyi maradt meg a filmből, mert alig lehettem 6-7 éves, amikor láttam. Ha netán valakinek ismerős lenne, nagyon megköszönném a segítségét!


2010. aug. 20. 13:46
 1/1 A kérdező kommentje:

"Egy fószer bekerül valami őrült háznak a kastélyába, és menekülnie kell a ház lakói elől, mert azok meg akarják ölni."

Mondat korrigálva: "Egy fószer bekerül valami őrült csaldának a kastélyába, és menekülnie kell a ház lakói elől, mert azok meg akarják ölni."

2010. aug. 20. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!