Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Kincses bolygónak végül...

A Kincses bolygónak végül kiadták a második részét?

Figyelt kérdés
Hallottam a botrányokról, de vászonra került, vagy be se fejezték?

2021. ápr. 2. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt második része.

Viszont jó kis film volt.

Milyen botrányokról van szó?

2021. ápr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy tudom tervben volt a második rész, csak nem szított túl nagy érdeklődést és a bevétel is alacsony lett volna. És asszem megvan az anyag, csak nem került a nyilvánosság elé.
2021. ápr. 2. 19:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első rész 9 évig készült, 100 milliós büdzséből visszahozott valamivel több, mint 10 milliót. Rosszkor adták ki, Harry Potter is akkor debütált, Pixar akkor élte a fénykorát, 2D technológia leköszönő korszakában volt már. Viszont nagyon szépen volt ötvözve benne a 2 és 3D technológia is. Az egész mese szép, a történet is. Kár, hogy anyagicsőd lett végül.


Halva született projekt volt a második rész.

2021. jún. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, pont néhány napja szereztem hasonló információt a történetről. Viszont tekintve a mai világot és az első rész "technikai sikereit", ha újraalkotnák, hatalmas sikert aratna. EGyébként is, egyik kedvencem, és kifejezetten tetszik, hogy elszakad a szokványos hercegnős/szerelmes száltól.
2021. jún. 17. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!