Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik fórumra írjam a filmrés...

Melyik fórumra írjam a filmrészletes kérdéseimet?

Figyelt kérdés
Részletet tudok a filmből, és a címére vagyok kíváncsi.
2010. aug. 20. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
ebbe.
2010. aug. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vagy 2 hete írtam 2 kérdést is, és választ nem kaptam. Pedig ki is emeltem jó néhányszor.
2010. aug. 20. 15:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor írd le ide is a tartalmát, hátha tudunk segíteni.
2010. aug. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó helyre írtad, csak valószínűleg senki nem ismerte fel a megadott részlet alapján.
2010. aug. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Volt a "bajkeverők" világa, ahova úgy lehetett eljutni, hogy az ágyat mint egy ajtót felnyitva átmentek alatta a "lambérián, vagy a sima padlón" azokhoz az élőlényekhez akik azzal foglalkoztak, hogy összekenjék a testvéreket fogkrémmel [-ez egy a sok közül] (így a gyerekek azt hitték, hogy a másik testvér csinálta ezt vele), a lényeg: viszálykeltés volt a cél. Az örök klasszikus mikor egy kislány sírva azt ecseteli az apukájának, hogy nem ő volt (és tényleg nem, mert a "manók" tették vele) de az apuka szentül hiszi, hogy nem így van. Volt egy főludas, aki megismerkedett egy ember gyerekkel akivel "jó barátok" lettek. A "bajkeverő manó" egy ideig feljött érte és együtt mentek bosszantani a jónépet, majd egy napon valamiért nem jött. Mivel érdemes ezt megemlíteni: az átjárót csak a manók tudták megnyitni, a hétköznapi ember nem. De mivel az embergyerek már olyan sokat volt ezzel a manóval, hogy ő maga megunva a várakozást kipróbálta nyitni az átjárót, persze sikerrel...
2010. aug. 20. 21:59
 6/8 anonim ***** válasza:

filmkatalogus.hu-filmkereső fórum

nekem max egy óra alatt válaszolni szoktak

2010. aug. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A film címe: Szörnyvilág(little monsters)
2010. aug. 21. 13:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Szuper, most hogy pontozzam hasznosra a saját válaszodat? :))))
2010. aug. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!