Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Ejjel Nappal Budapestrol...

Bolcs_Elek kérdése:

Az Ejjel Nappal Budapestrol kinek mi a velemenye?

Figyelt kérdés

Tetszik, nem tetszik, miert igen v nem.

Mennyire szimpatikusak a figurak?

Ki mennyire irritalo, miert?



2021. ápr. 3. 09:12
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Trágya. Csak ajánlókat láttam véletlen,de abban vagy pia,drog,balhé, szex vagy ezek kombinációja.. jó kis példa a felnövekvő generációnak.

Szereplőket sem ismerem,egy volt aki a konyhafőnökben volt pasi,de már a nevét se tudom,az alapból szimpi volt.

2021. ápr. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem borzalmas és egyszerre felesleges is. Sosem néztem, de már az alapkoncepció is röhejes, hogy átlag emberek "színészkednek" előre meg nem írt szöveggel. Fogalmam sincs, hogy ennek mi értelme van és amennyit láttam belőle, ha belefutottam, az sem tetszett.

Igazából egy celebkészítő műsor és ennyi.

Persze ettől függetlenül szerepelhetnek benne normális, értékes emberek, de maga a műsoron ez nem sokat segít. Inkább lenne egy-egy normális sorozata a tv2-nek meg az rtl-nek, mint ezek, amik most mennek. Szinte tömeggyártásban jönnek ki az újabb és újabb magyar sorozatok.

2021. ápr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Van elore megirt forgatokonyv...

Szerintem borzaszto, de kivancsi vagyok a fiatalabb korosztaly velemenyere... letezik e vki, akinek ez a sorozat tetszik....?

2021. ápr. 3. 14:10
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

3

Legalább 2 kolléganőmről tudom aki nézi,az egyik 30-as a másik 40-es korosztály..én is 30-as vagyok, de borzalmasnak találom.

2021. ápr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Csak egy ostoba reality show a sok közül.
2021. ápr. 4. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a műsor még megy ? Belenézegettem az elején ,de egy okádék az a műsor. Csupa jó dolgot mutatnak a fiataloknak (irónia)

szex,pia,drog,balhék,

Megszűnhetne már a fenébe ! Nem bánnám. Csupa kártékony szenny !

2021. ápr. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A "régen minden jobb volt" duma engem is idegesít, de jelenleg átestünk a ló túloldalára. Míg régen összeültek az emberek tvzni (kb mindegy mi ment benne és tudom ez nagyon rég volt már), addig ma annyi műsor megy, hogy kb dönteni sem lehet mit nézzen az ember és a nagy számok törvénye alapján nagyon sok a sz@r műsor. Tudom, hogy így működik a piac, de ez már tényleg túl sok. 56 féle tehetségkutató volt már, de kb a fele kuka... Ráadásul az xfaktorból is egy viccet csináltak, mármint szó szerint. Sokkal kevésbé a tehetségen van a hangsúly. Nem véletlenül kerülnek be az adásba olyanok, mint a "kikeráztam magam csaj".

A megasztár sokkal színvonalasabb volt, de maga az X-Faktor első része is. Mindenből a showt akarják kihozni és kínos lesz csak, mintsem jó.

Ha pl az rtl kihírdetne egy menetrendet az x fakzorral kapcsolatban, mint ahogyan a sportesemények is működnek és nem az idiótákra meg a megható sztorikra mennének rá, akkor több tehetség jelentkezne és kerülne köztudatba, illetve tudnának készülni, mert tudják, hogy pl 2 évente ősszel van X faktor. Napi sorozatok helyett is lehetnének ugyanúgy magyar sorozatok, de évente mondjuk 250 rész helyett és 10 soeozat helyett heti 1-2 rész és 2 sorozat mondjuk. Mindegyikre több időt fordítva. Sokkal minőségibb lehetne és nagyobb kultuszuk is lenne.

2021. ápr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%
En szeretem. Kedvencem Andre, Tivadar es Tekla. Talan Karesz es Milan. Akit utalok az Joe es Barbi. Ez utobbi szornyen csunya!
2021. ápr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Jézusom nyolcas hány éves vagy te,hogy a kinézet a fontos neked és szerepeket ,színészeket skatujázod be. Jézusom tizenéves gyökér
2021. ápr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

Ez volt a kerdes, te gyoker.

Nem szimpatikus es a szerepe sem tetszik!

2021. ápr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!